Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zakłócenia radia MMI 2G HIGH


Kossax

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Panowie,

Walczę od dłuższego czasu z zakłóceniami fal radiowych w swojej B8. Wymieniłem już wzmacniacz antenowy 8K9035225K (w nadkolu lewy tył), bo w ogóle nie grało, niedawno również wzmacniacz 8K9035225A (w klapie bagażnika), bo miałem podejrzenie, że to jest winowajca (odpinałem to grało lepiej niż na podpiętym), ale niestety, gdy auto postawiłem w innym miejscu to wcześniejszą teorię szlag trafił. Generalnie utknąłem na obserwacji takiej, że jak wychodzę z auta to radio łapie falę i gra nieźle, a jak tylko wsiądę albo nawet nachylę się do wnętrza auta od strony kierowcy, bądź pasażera to momentalnie wchodzą zakłócenia ( o dziwo w okolicy tylnej kanapy tak się nie dzieje). Błędów w Radio w VCDS nie mam. Już pomysły mi się kończą i ręce opadają. Prośba o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przerwy szukać między wzmacniaczem w nadkolu, a radiem z przodu? Czy przy tym wzmaku w klapie? Czy ewentualnie wzmacniacz też może być walnięty, czy ewidentnie na kablach? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizując. Tuner radia, który mam to 4F0 035 541N. Wypinając musztardową wtyczkę opisaną 6Q0 035 575 J nic się nie dzieje, więc może to jest winowajca, tylko nie wiem, gdzie jest zakończenie, gdzie to idzie ? Wypinając białą wtyczkę z tunera, radio traci fale całkowicie. 

Edytowane przez Kossax
niepełny wpis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, że był to źle obsadzony bezpiecznik po lewej stronie kokpitu. Z rozpiski na osłonie idzie dojść, tylko pozycja pierwsza "1" jest schowana i trzeba nieco zajrzeć, żeby się nie pomylić o jeden. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...