Jump to content
IGNORED

Gaśnięcie silnika podczas jazdy


Recommended Posts

Posted

Cześć,

od jakiegoś czasu mam dziwny problem z gaśnięciem silnika. Czasami dzieje się to jak stoję na "luzie", to jeszcze nie jest tragedia ale ostatnio zaczęło się robić niebiezpiecznie gdy na zakrętach robie redukcje, auto momentalnie po zmniejszeniu obrotów poniżej 1k gaśnie i przestaje działać wspomaganie. 

 

Jestem dość nieobeznany jeżeli chodzi o kwestie motoryzacji, oczywiście wizyta u mechanika umówiona ale jestem bardzo ciekaw Waszych opinii.  

 

Z góry dzięki.

Posted

Błędy jakiekolwiek są ?? Przyczyn może być multum ... Od gubiącego się sygnału z czujnika położenia wału po choćby zanik napięcia na pompie paliwa. 

Posted
6 godzin temu, DarekS4 napisał:

Błędy jakiekolwiek są ?? Przyczyn może być multum ... Od gubiącego się sygnału z czujnika położenia wału po choćby zanik napięcia na pompie paliwa. 

Ok, czyli bez odczytania błędu nic nie sprawdzę. Niestety nie mam dostępu/narzędzi do odczytania błędu, niemniej jednak dzięki za odpowiedź 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...