Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Czy taki zestaw będzie dobrze grał ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam w tygodniu mam zamiar kupic sprzet grajacy tylko mam ciężko mi się zdecydować chcę to zrobić niskim kosztem a więc tak:

rzeczy które mam

-radio Alpine cde-9882Ri

-głośniki 13 na przód autka firmy Fli

chcę kupic:

- wzmacniacz pod głosniki dwa przednie :

http://allegro.pl/item594462314_mac_audio_mpx_2000_mac_max_power_500w_mac_audio.html

-kondensator:

http://allegro.pl/item595880278_kondensator_2_farady_powercap_z_elektronika_fvat.html

-dwie skrzynie basowe clarion:

http://allegro.pl/item591484321_clarion_sw3012b_700w_kurier_gratis_sklep_gwar.html

-i wzmacniacz pod nie :

http://allegro.pl/item587626871_mac_audio_zx_4000_nowosc_fa_vat_pl_gw_24_m_kce.html

I mam takie pytania :

czy głośniki ktore mają 65rms zagrają dobrze pod tym wzmacniaczem?

czy wzmacniacz zx4000 swoja mocaą rms 2x250 4 om dobrze zasili mocą dwie skrzynie które mają 350rms 4om mocy i jak waszym zdaniem to zagra?

Opublikowano

napiszę tak:

kondesator Ci wogule nie potrzebny

radio średnie, wiadomo są duuużo lepsze czyt. wszystkie wersje CDA - mogłeś dołożyć, zyskał byś sporo

podstawowe pytanie...ILE CHCESZ PRZEZNACZYĆ?

czego słuchasz i czego oczekujesz...

ja bym WOGULE takiego sprzętu nie polecił :no:

Opublikowano
  • Autor

nniez zbyt ciekawey ale niski naklad 1700 pln moge przeznaczyc

a potrzebny wzmacniacz pod skrzynie skrzynia (mysle jeszcze nad magnatem reference lub mac audio st 112 ) i jakis wzmacniacz pod przod

Opublikowano

mam rozumieć że 1700 zł ma iść na suba, wzmaka, kable

radio masz, a co z tym przodem? takie głośniki już posiadasz, czy chcesz dopiero kupić???

ma być wszystko nowe? czy wchodzą w grę używki...

ogólnie to za szybko do tego podszedłeś, jak to kupisz to nie będzie jakości w aucie, a tylko jeden wielki łomot

Opublikowano
  • Autor

Powiem tak to nie będzie mój pierwszy sprzęt tylko piąty kable są poprowadzone orginalne vibe pod dwa wzmacniacze i plus i minus oczywiście też głośniki mam i grają dużo lepiej niż nie jedne dlatego one z czasem zostaną zmienione na 16cm teraz troszke pogłówkowałem i myśle nad dwoma alpinami do bagażnika tylko nie mam pomysłu nad wzmacniacz do nich te 1700 jest na dwa wzmacniacze i bas

Opublikowano

to jak te poprzednie sprzęty były takie jak ten to sorry ale nie masz pojęcia o dobrym graniu...

chcesz pakować 2 suby clariona a poco??? jedna dobra skrzynia zagra lepiej, cóż to nie temat dla mnie więc więcej tutaj się nie udzielę bo ja jestem bardziej zacofany, gdyż to dopiero moje pierwsze audio...

pozdrawiam i życzę owocnej pracy

ps. rozejrzyj się tutaj, a może zmienisz zdanie i pójdziesz w dobrym kierunku...

http://www.tuningforum.pl/viewforum.php?f=8

Opublikowano
  • Autor

O te tuby clariona to się tylko zapytałem z nadzieją że ktoś już taką posiada. z ciekawości napisz mi jaki masz sprzęt ? A poza tym mam milion pomysłów na minute i to co chwilę się zmienia .Wcześniej miałem sprzęt Vibe i to mi auto powoli roznosiło a teraz chcę coś dużo słąbszego żeby poprostu grało...

Opublikowano

Alpine cde 9881r niestety

PB ES 5C niestety

Re Audio SR10d2 17,5l zamknięta

US Amps 800.4

Stinger

tyle

Opublikowano
  • Autor

A co uważasz na taki zestaw:

Alpine 9881 tą co ty masz

głośniki przód Vibe Black Air 5

sub Vibe Space 12"

wzmacniacz pod sub Vibe DS Bass 1

wzmacniacz pod przód Fli loaded 450

kondensator Fli Power Capacitor

Jak myślisz?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.