Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Cabrio - dach szwankuje. Pośba o pomoc.


Zbaq666

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Audi A4 B7 2.TDI

Przestał działać dach w mojej kochanej dziewczynce :D . Dokładnie wyglądało to tak, że dach otworzył się, złożył, tylko klapa stanęła w pionie i koniec. Złożyłem go manualnie i teraz sytuacja wygląda następująco. Po naciśnięciu przycisku otwierania dachu dach rusza, zaczepy puszczają, uchyla się lekko klapa i procedura otwierania przerywa się. Jeżeli złożę go ręcznie sytuacja jest analogiczna przy próbie zamknięcia ( klapa puszcza uchyla się lekko i wszystko staje ). Czasami wyświetla komunikat o złym położeniu dachu i piszczy po przekroczeniu 20km/h ( nawet przy manualnym zamknięciu ). Po włączeniu zapłonu kontrolka od dachu mruga 10 razy.Czy może ktoś spotkał się z takim problemem, lub może polecić kogoś z Łodzi lub okolic kto sprawnie mi to ogarnie. Samochód idzie na sprzedaż, a ja nie chce cedować naprawy na nowego właściciela. 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też obstawiam, że jakiś czujnik coś się knoci.Podłączałem pod 3 różne interfejsy, ale nic nie mogłem znaleźć, dlatego prosiłem o jakieś info czy może ktoś zna jakiegoś "magika" z Łodzi co ma pojecie trochę o dachach i wie gdzie tego szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...