Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Błąd P 0171 uboga mieszanka blok 1


marcin1985nl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Co jakis czas wyskakuje mi check i blad P0171. Bo wykasowaniu bledu silnikiem delikatnie czesie przez chwilke (faluja obroty) po czym sie  uspokaja i blad nie wyskakuje przez kilka dni czasem . Czy to separator oleju? Odma? Jak sciagne oslone silnika to przez ta "rurke" w separatorze na tej okragkej pokrywce delikatnie dmucha powietrze kiedy zakryje ja palcem nic sie nie dzieje... Oprocz kintrolki check zero objawow. Nie zauważyłem utraty mocy ani spalania wiekszego. Poza tym chwilowym falowaniem po skasowaniu błędu. 

IMG_20200825_145723.jpg

Edytowane przez marcin1985nl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Może się komuś przyda. Po wymianie separatora na febi problem zniknął. Silnik pracuje równo i nie ma drgań na jalowym biegu i szybciej wstają obroty. Bezpośrednio po wymianie wyskoczył błąd losowe wypadanie zapłonu i dławił się przy mocnym wciskaniu pedału gazu. Dopiero po skasowaniu błędu ubogiej mieszanki i nowo powstałych silnik pracuje prawidłowo. A jeden "mechanik" twierdził ze odma nie ma znaczenia i że to wtryski na 100 %. Membrana w starej odmie była naderwana i kruszyła się w rękach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...