Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A6C6] MMI 2G HIGH na MMI 3G+


Dave J.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zbieram informacje o potrzebnych gratach do przejścia na MMI 3g+. Z tego co ustaliłem do tej pory wymienia się:

  • Main Unit - 4E0 035 670 B (z kartą SIM, nie wiem czy to na pewno 3g+, czy może zwykłe 3g...)
  • Wyświetlacz - 4F0 919 604
  • Gateway - 4F0 907 468 - problem, nie wiem jaką literkę powinien mieć by ogarnąć 3g, dużo tego, / B / D /E / F / G / K /M / N /  - obstawiam te k / m / n ale nie mam pewności.
  • Panel klimatyzacji - 4F1 820 043 AL - jak zostanie mój z przedlifta to chyba nie będzie wyświetlanych info na wyświetlaczu.
  • Tuner FM - 4F0 035 056 B 
  • Panel sterujący MMI - 4F1 911 611M 

Jeżeli jeszcze czegoś brakuje proszę o info. Fajnie by było, gdybyście  potwierdzili numery Gateway i climatronika.

Jeżeli chodzi o kablologie... orientujecie się czy trzeba wybebeszać połowę auta, czy może większość kabli ze starej 2gh podejdzie? 

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam: wzmacniacz anteny, alternator lub sam regulator napięcia, klema akumulatora.

MMI 3GP - najlepiej kupić jednostkę z Q7 po lifcie i wykorzystać front z mmi 3g high do a6 c6, ja przynajmniej tak zwykle robię jak klient chce 3gp w a6 c6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...