Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1,8T jak szybko leci w dół doładowanie?


Tomash1

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem Was zapytać jak szybko w Waszych autach leci w dół doładowanie. W moim a4 mam zrobiony program z olx 

WWW.OLX.PL

Nie kupuj z nieznanych źródeł. Sprawdź nas i nasze recenzje FaceBook: Turbo Garage Performance. Tuningiem, modyfikacjami silników oraz chiptuningiem zajmujemy się od lat. Przedmiotem ogłoszenia nie jest...

 

Ostatnio miałem dużo "zabawy z autem. Padła mi DV, turbo było regenerowane itp. Po naprawie wszystkiego mam wrażenie że auto słabiej ciągnie. Zakupiłem wskaźnik doładowania i bardzo szybko spada ciśnienie. Przy 3 tys mam ok 0.9 bara, ale już od 4,5 tys. obr/min leci w dół i przy odcince jest 0.4 bara. Sprawdziłem jeszcze n75 w następujący sposób, zdjąłem wężyk w siłownika. niestety ciśnienia się nie zmieniły, nic nie było lepiej, ani gorzej.  Gość od programu powiedział ciśnienie przy odcince powinno być ok 0.7 bara. Rozmawiałem również z gościem od regeneracji turbiny, był zdziwiony i mówił że mogę spróbować podciągnąć sztangę na wastegate. Z racji że dostęp do regulacji jest średni to spytam czy ktoś ma inny pomysł co można jeszcze sprawdzić. Jak Wasze auta trzymają ciśnienie. 

 

 

Edytowane przez Tomash1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś w pełni zadowolony z programu ? Zastanawiam się aby tez u nich ogarnąć chip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zrobieniu turbo na hybrydę ciśnienie trzymał do końca. Po prostu ori turbo nie dawało rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...