Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skąd sygnał włączonych świateł pozycyjnych lub mijania


Majewski61

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie mogę w Audi A4B9 z 2018 roku sedan silnik TFSI w najprostszy sposób podpiąć się ,aby dla małego przekaźnika,  który ma sterować podświetleniem wnęki na nogi, uzyskać napięcie pojawiające się gdy zapalą się światła pozycyjne lub mijania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prościej dołożyć oryginalne oświetlenie przestrzeni nóg? Podczas jazdy też mogą świecić!

Było by bezpieczniej niż kombinacje z przekaźnikami:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy oryginalne. Czy mogę w serwisie Audi zamontować taką instalację. Nie znalazłem czegoś co byłoby tylko do tego modelu Audi i co można by po prostu dołożyć w opcji.Kupiłem po prostu zestaw uniwersalny który podłącza się do gniazda zapalniczki co oznacza że diody led tego zestawu palą się cały czas jak tylko włączony jest zapłon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Majewski61 napisał:

Co to znaczy oryginalne. Czy mogę w serwisie Audi zamontować taką instalację. Nie znalazłem czegoś co byłoby tylko do tego modelu Audi i co można by po prostu dołożyć w opcji.Kupiłem po prostu zestaw uniwersalny który podłącza się do gniazda zapalniczki co oznacza że diody led tego zestawu palą się cały czas jak tylko włączony jest zapłon. 

To znaczy ,że z przodu we wnękach na nogi są miejsca na oryginalne lampki, a z tyłu lampki są pod fotelem, kwestia przeciągnięcia kabli i kodowania sterownika. Zapalają sie po otwarciu drzwi i gasną po zamknięciu lub świeca cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.10.2020 o 10:45, nerwos napisał:

 Podczas jazdy też mogą świecić!

 

Witam. Zna ktoś kodowanie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...