Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zawieszenie bilstein b8 + sparingi h&r

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałem zasięgnąć wiedzy czy ktoś u nas na forum ma taki zestaw i jak to się spisuje, albo ewentualnie zestaw koni srt + h&r jak się spisuje ? A może dac sam zawias A zostawić sprężynę od 1BE ? Felga 19x8,5j et32

Opublikowano

Ja mam bilstein b8 + sprezyny gwintowane KW z regulacją . Jesli chodzi o jazde na tym zestawie jest twardo ale komfortowo nie mam porównania z zawieszeniem 1BV bo tez podobno jest twarde :)

Seryjne zawieszenie miałem 1BE + spręzyny KW  . Gdy załozyłem B8 + KW Tył auta podniósł się o jakiś 1,5 cm wzgledem 1 BE dodam ze regulacja skręcona na MAX , przód na 1 BE jaki B8 zostaje 2-3 cm regulacji w dół.

Koła rotor s5 245/35

 

 

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, matek55 napisał:

Ja mam bilstein b8 + sprezyny gwintowane KW z regulacją . Jesli chodzi o jazde na tym zestawie jest twardo ale komfortowo nie mam porównania z zawieszeniem 1BV bo tez podobno jest twarde :)

Seryjne zawieszenie miałem 1BE + spręzyny KW  . Gdy załozyłem B8 + KW Tył auta podniósł się o jakiś 1,5 cm wzgledem 1 BE dodam ze regulacja skręcona na MAX , przód na 1 BE jaki B8 zostaje 2-3 cm regulacji w dół.

Koła rotor s5 245/35

 

 

Aha czyli można przyjąć że b8 maja podobny skok A nawet większy jak 1BE więc springi h&r 45/40 mozna śmiało dac

Opublikowano

Tak myśle ze bez problemu :) coś by chciał wykombinować u mnie z tyłem ale nie mam za bardzo pomysłu co zrobić aby siadło te 1.5 cm

Opublikowano

Abstrahując od całości amorki B8 dedykowane są do sprężyn od -30.
Seria B6 jest do seryjnych amorków lub tych -10/-15/-20

Opublikowano
  • Autor

KW skręcane jaką mają regulację ? poka foto tyłu jak wygląda.

Opublikowano

Przód 15-45 mm tył 15-40 mm

IMG_20200914_121147-1024x768.jpg

IMG_20200928_172342-1024x768.jpg

IMG_20200928_220412-768x1024.jpg

IMG_20201102_102715-1024x768.jpg

Opublikowano
  • Autor

Hmmm...no rzeczywiście trochę wysoko. Może pomyśl nad zmianą sprezyny na sam tył tylko jaką?

Opublikowano

No właśnie tylko jaka ? hmm albo HR albo Sportline. Pisałem z jedną firma to polecała sprezyny od gwintu TA-Technnix podobno regulacji 8 cm :D

Ciekawe jak różne spręzyny wpłyną na jazde, czy nie powinno być problemu ?

Przód tak jak pisałem mogę opuścić jeszcze 2 cm takze spoko

Opublikowano
  • Autor

Ta-technix nie cieszą się jakaś wspaniałą opinią. Jak będą różne sprezyny to w niczym nie przeszkadza mogą się różnić twardościa i wysokością.

Opublikowano

No tak średnio ten TA-Technix wiem wiem :DA u mnie można by spróbować wyjąc nakrętkę regulacyjna ale nie wiem jak będzie wtedy zachowywać sie sprężyna.

Tak wygląda tylna sprężyna

 

 

IMG_20201126_214139.jpg

Opublikowano
  • Autor

To samo miałem napisać żeby wyjąć nakretke, w a4 b6 miałem gwint einbacha i właśnie z tyłu wsadzielm sprężynę bez tej nakrętki regulującej i było wszystko ok

Opublikowano

na Wiosnę zrobię taki zabieg :) a Ty jaki zestaw kupujesz ?

Opublikowano
  • Autor

Na tył zapodam bilsteiny b8 A springi h&r

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.