Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Proszę o analizę logów (Skoda Octavia 1.9 TDi AHF 110KM)


bzyq

Rekomendowane odpowiedzi

jestem 2gim właścicielem tego auta.. mam je od 2005r. i od tego czasu nie był wymieniany termostat. może wcześniej ale nic mi o tym nie wiadomo.

Chyba przyszedł już czas na niego.

co do styków to sprawdze i raczej wymienie ten G62 dla świętego spokoju, z tego co wyczytałem to nie duży kosz bo ok. 40zł?

Na pewno tyle nie kosztuje tylko więcej i nie kupuj żadnych zamienników tylko kup oryginalny z ASO.

ja dopiero zaczynam czytać tu o tych wszystkich problemach i nie wiem dokładnie co i jak.. co to jest to LMM?

LMM to przepływomierz.

a co do niedogrzania auta to czyli co? za mała temperatura?

Tak, zobacz sobie w gr. 001, poz. 4 lub 007 poz 4 - powinno być około 90 stopni.

Jeżeli chcesz wymienić termostat to tylko oryginalny z ASO.

Poza tym ile km auto zrobiło od ostatniej wymiany rozrządu ?

powtórzyć jakieś logi może?

Raczej nie.

jak na blacie pojawiło sie 90stopni dopiero robione były logi czyli tak jak tu pisaliście.

Hmmmmm, ja bym zaczął od sprawdzenia styków czujnika, potem wymiana termostatu, a potem samego czujnika.

naprawdę dziękuję za zainteresowanie :)

Bardzo proszę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochód ma przebieg 133000km a rozrząd byl wymieniany prawidłowo przy 90000km.

sprawdze te styki itd. (tak dla pewności, możecie mi powiedzieć gdzie one się znajdują?)

jutro dzwonie do tego mechanika, drukuje logi i jade do niego na rozmowe.. w końcu on też ma diagnostykę i już sam poszedłem mu na rękę robiąc te logi (ma mniej roboty :confused4: ).. trzeba będzie już poważnie porozmawiać z nim.. napisze co on mi powiedział i co może on chce jeszcze zrobić, ale jeszcze chętnie wysłucham co się dzieje z moją skodziną.. żebym wiedział co gadać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...