Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przednia rozpórka kielichów - A4 B7


KiziorDZN

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, wg etki oryginalnie były montowane rozpórki (zapewne w 1BE/1BV albo jeszcze jakaś inna konfiguracja) o numerze 8E1805645.

Chciał bym to wrzucić do siebie ale problem pojawia się z namierzeniem tej części - w którym miejscu to się znajduje dokładnie ? Pomiędzy szybą a aku czy pomiędzy Aku a silnikiem ?

Za nic nie mogę namierzyć miejsca w którym ta rozpórka jest przykręcana. Może ktoś poratować jakimiś wskazówkami ewentualnie zrobić kilka zdjęć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli fabrycznie miałeś zawieszenie 1BA to niestety nie zamontujesz ori rozpórki z powodu braku mocowań w karoserii, a raczej nikt spawać tam nie będzie. Sam to już nie tak dawno rozkminiałem.

Sama rozpórka znajduje się między ścianą grodziową, a akumulatorem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, oglądając kilka zagranicznych filmów z wymiany akumulatora w B7 można było zauważyć te mocowania. Etka swoją drogą pokazuje je jako osobne elementy ale szukając po numerach w internecie nic do kupienia (prócz całej ściany grodziowej) nie mogłem znaleźć.

W takim razie wyjaśnione, zostaje wrzucić stabilizatory z Ski i liczyć na poprawę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, KiziorDZN napisał:

Etka swoją drogą pokazuje je jako osobne elementy ale szukając po numerach w internecie nic do kupienia (prócz całej ściany grodziowej) nie mogłem znaleźć.

Oczywiście, że można kupić te mocowania lecz nie ma innej możliwości ich zamontowania jak spawanie do karoserii.

54 minuty temu, KiziorDZN napisał:

W takim razie wyjaśnione, zostaje wrzucić stabilizatory z Ski i liczyć na poprawę

Lepiej z RS szukaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...