Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bora 1.9 TDi PD - prośba o ocene logów i inne pytania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jakiś czas temu kupiłem Borę z silnikiem 1.9 115km AJM. Niestety trapi ją problem bujania/poszarpywania na biegu jałowym. Dodam, że na 99% nie ma koła dwumasowego ( fantazja poprzedniego właściciela ). Odkąd auto jest w moich rękach zostało zrobione

Rozrząd komplet 

Olej Motul 5w30 505.01 + Liqui Moly Ceratec

Czujnik temp wody, termostat

Przepłukałem wtryski samym preparatem od Liqui Moly do wtryskiwaczy 

lecz bujanie nie ustało. Byłem podłączyć auto pod kompa i mechanik powiedział mi, że wtryski są już do bani. Jakoś nie chce mi się w to wierzyć bo auto nie kopci, ma moc, jedynie jak sie da nagle buta do podłogi to puści niewielką czarną chmurkę. 

Kupiłem kabel do VAG i zrobiłem logi bipów i korekt, czy możecie ocenić czy faktycznie te wtryskiwacze są w tak złym stanie ?  

Jedyny błąd jaki też wychodzi pod kompem to błąd czujnika temp/ilości oleju w silniku.

Mam jeszcze jedno pytanko, zauważyłem, że pompa vacum lekko podcieka, czasem po zahamowaniu auto chodzi sekunde jakby na 3 cylindry, też po szybkiej jeździe jak skręcam, no np zjezdzam z autostrady zjazdem to na samm zakrecie tez potrafi tak z sekunde poszarpac jakby na 3 cyl palił. Czy to mogą być objawy od tej pompy ?

 

W załączniku dodaję logi, bipy są najpierw na wolnych obrotach potem przy około 3000 

 

bipy.CSV korekty.CSV

Opublikowano

Korekty i Bipy są w normie, na Twoim miejscu podoginał bym konektory na wtyczkach do pompek-listwa pompowtryskiwaczy, znany problem. Pompa Vacum do sprawdzenia podpinasz manometr i sprawdzasz ciśnienie paliwa, w necie znajdziesz wartości.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.