Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Obroty po wciśnięciu sprzęgła


Kondi67

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! 
Jako że moje audi po dłuższym czasie spokojnej jazdy zaczyna mi robić psikusy - dlatego dodaję ten post, z prośbą o pomoc.
Problem polega na tym, iż na zimnym silniku po wciśnięciu sprzęgła obroty spadają normalnie do podstawowych. Natomiast gdy silnik osiąga temperaturę powyżej ok. 60st., zaczyna się dziać dziwne przygaszanie w momencie zejścia z obrotów. Ktoś może napisać - ,,te auta tak mają", ale nie - nie mają tak bo przedtem tego nie było, a co więcej, zdarzają się sytuacje, że przed zjazdem lub skrzyżowaniem auto potrafi zgasnąć w tym momencie.
Czy ktokolwiek miał taki problem? Dodam jeszcze raz, że dzieje się to tylko przy nagrzanym silniku.
Z kwestii błędów - brak
Odpinana przypływka - bez zmian
Świece, filtry powietrza, cewka, przewody zapłonowe , sondy - to wszystko jest w miarę świeże, dlatego wykluczam.

Proszę o pomoc, załączam film


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

U mnie identyczne objawy na rozgrzanym silniku obroty przygasają, czasami nawet zgaśnie. Dodatkowo zauważyłem że przy odjęciu gazu jest delikatnie szarpnięcie (nie ma tej płynności), a przy oddawaniu gazu jakby małe opóźnienie. Dzisiaj zaślepiłem egr operacja się udała ale pacjent nadal chory nie pomogło. Będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...