Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Nie działają spryskiwacze lamp


puertoss

Rekomendowane odpowiedzi

proszę o pomoc>>>>> co może być przyczyną że mi się nie wysuwają spryskiwacze lamp.... silniczek słyszę ze się włącza ale efektu nie ma.... nie wysuwają się i nie widać żeby coś tam przeciekało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie to samo mial moj stary w beemce. silniczek krecil ale nic nie pompowal bo mial polamane lopatki czy jak to tam dziala i spryski sie nie wysuwaly. nowa pompka pomogla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie nie miałem pompki jak kupiłem a4 bo komuś sie przydała :). Jak chciałem sprawdzić czy reszta instalacji jest kompletna to podstawiłem kompresor i dmuchnąłem powietrzem i ładnie spryski wychodziły ze zderzaka. Potem zakupiłem pompkę i wszystko działa. Możesz takim sposobem sprawdzić i wykluczyć czy to wina instalacji czy pompki :>.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompke i cala reszte mam.. slysze ze chodzi.. moze to wlasnie te "lopatki" sie polamaly... a wiecie czy duzo jest rozbierania zeby sie do niej dostac jak mam silnik AKN 2,5 V6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest ta pompak ktora jest wyzej?! no wlasnie a u mnie nie jest to az tak proste bo jest tam troche gratow( zbiornik od wspomagania i jakies tam inne...) i nie wiem jak sie do tego zabrac. :wallbash::mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to ta wyżej. Też mam tam trochę gratów ale jakoś sie dostałem. Niewiem czy akurat u Ciebie tez sa graty tak samo zlokalizowane. Ale mozna zdemontować lampę może wtedy będzie lepszy dostęp a lampę prosto sie demontuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są trzy śruby. Dwie od góry i trzecia nadole. Dostęp jest do niej przez otwór przy błotniku od góry długim kluczem (jest ona na dole za migaczem jak zaglądniesz powinno być ją widać. Wysuwasz lampę do przodu delikatnie. Od strony atrapy jest tylko wciśnięta czpieniem plastikowym w gumę. Porozpinaj złączki. Na pewno dasz rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie.. po swietach bede cos rezal w tym temacie bo mnie to irytuje ze mi te cholll. spryski nie lataja a ja musze ze szmatka do lampy latac bo nic w nocy nie iwdac :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :sick3:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2009, 19:30_________________________________________________troche rezania i nowiutka pompak za 60 pln :tongue4: i wszystko lata :good: :good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...