Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działają tylne głośniki


Piotrek123Surmacz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam audi a4b6 avant , mam taki problem, odkąd kupiłem samochód nie działają tylne głośniki w samochodzie, oczywiście są one na swoim miejscu, podpinałem inne również nie działają, z tego co wiem z tylu w prawym boczku powinien być wzmacniacz audio , czy właśnie w tym miejscu co na dołączonym zdjęciu? I jak rozumiem kable które widoczne są na zdjęciu ktoś przrobił,  co z tym mogę zrobić? Aby tylne głośniki zadziałały? Czy kupno wzmacniacza powinno załatwić problem , i czy poddane to pod to okablowanie ? Jak tak to jaki wzmacniacz polecacie ? 

20210527_182207.jpg

Edytowane przez Piotrek123Surmacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.05.2021 o 18:29, Piotrek123Surmacz napisał:

Witam, posiadam audi a4b6 avant , mam taki problem, odkąd kupiłem samochód nie działają tylne głośniki w samochodzie, oczywiście są one na swoim miejscu, podpinałem inne również nie działają, z tego co wiem z tylu w prawym boczku powinien być wzmacniacz audio , czy właśnie w tym miejscu co na dołączonym zdjęciu? I jak rozumiem kable które widoczne są na zdjęciu ktoś przrobił,  co z tym mogę zrobić? Aby tylne głośniki zadziałały? Czy kupno wzmacniacza powinno załatwić problem , i czy poddane to pod to okablowanie ? Jak tak to jaki wzmacniacz polecacie ? 

20210527_182207.jpg

Z tego co widzę to jest cała wiązka musiałbyś tylko kupić wzmaka Ori i kostkę z kawałkiem wiązki do tego. Jeśli chcesz mogę ci pomóc ogarnąć temat. Ten wzmak obsługuje tylne głośniki w drzwiach i suba w bagażniku. Jest jeszcze inna opcja rozwiązania tego problemu,ale jakby co pisz na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem. Po kupnie auta okazało się, że tylne głośniki nie grają. Niestety elektronika dla mnie to czarna magia. Ktoś poprowadziłby mnie jak zdiagnozować dlaczego nie grają i jak rozwiązać tę zagadkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany, w tylnym prawym boczku w bagażniku musi być wzmacniacz,  bez niego tylne głośniki nie zadziałają .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...