Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uszkodzona Maglownica Audi A4 B6 BFB


przemek3067

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich po raz kolejny !

W dniu wczorajszym miałem nieprzyjemną  przygodę z moją Audi , w drodze   do polski ( jechałem z Holandii ) w Niemczech ( dokładnie 330km  do domu mi zostało ) pojawił mi sie ubytek płynu od układu wspomagania , co sie okazało ze był on spory ( lało się po całym podwoziu , wczoraj zmyłem ten olej z karoserii , zderzaka )  , początkowo uzupełniałem i jechałem dalej , dokupiłem dodatkowy 1l i jechałem dalej ale w końcu zadzwoniłem po laweciarza , wczoraj po oględzinach na kanale , potwierdziło się z moimi podejrzeniami że siadła mi maglownica , spore koszta mnie czekają , zwracam się zatem do osób które mogą mi fachowo doradzić w tej kwestii na co zwrócić uwagę , zostawię też nr VIN może ktoś będzie mógł mi  sprawdzić jaką dokładnie potrzebuje maglownice , nie wiem czy nową kupić , używkę ? wiem tylko że sporo pracy będzie spędzonej przy Audi . Z góry dzięki za wszelkie rady i wypowiedzi ! Pytanie Grzecznościowe z Mojej strony Pozdrawiam ! Audi A4 B6 1.8 T BFB 163km 2003 r AVANT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam również ,że jest to wersja S line  czarna podsufitka ,  zawieszenie sztywniejsze  itd czy zatem wersja s line ma maglownice z servotronic? czy to jest ta różnica od zwyczajnej wersji ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod tylną kanapą masz wlepę z kodami 1n1 zwykłe ,1n3 servotronic,   s-line nie ma nic wspólnego ze wspomaganiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, greg2505 napisał:

Pod tylną kanapą masz wlepę z kodami 1n1 zwykłe ,1n3 servotronic,   s-line nie ma nic wspólnego ze wspomaganiem

 czyli w moim przypadku jest 1N1 bez servo? Zgadza sie? co byś polecil nowa maglo czy uzywka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak masz zwykły, ja zmieniałem na używkę z b7 i narazie chodzi,ogólnie pasują wszystkie od b6,b7 i seat exeo,są zf i koyo pasują zamiennie ,podobno te pierwsze są lepsze ,ale tego nie wiem ,ja miałem zf i taką kupiłem,możesz też swoją zregenerować ,ale to też różnie z tym bywa ,znajomy 3 razy jeździł na wymianę regenerowanej bo cały czas coś nie tak było,oczywiście w ramach gwarancjj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...