Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHL] Problem z włącznikiem świateł cofania w skrzyni biegów


wojteckis1

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem z włącznikiem świateł cofania tym co idzie pod skrzynię biegów.Otóż po kupnie autka za pierwszym razem wymieniłem go u zwykłego mechanika, pojeździłem trochę i trzpień który z niego (tego włącznika) uwalił mi się i wyladował w skrzyni biegów :rant:- był problem z "1" ale z czasem go tam zmieliło. Pomyślałem, że pewnie mi go partacko założył kupiłem więc nowy i pojechałem do ASO. Co prawda pojeździłem dłużej ale już mi światełka przy włączaniu nie reagują jedynie na mocniejszym docisku wajchy.Moje pytanko brzmi co za k...a siedzi w skrzyni i demoluje ten włącznik? czy to są jakiejś kiepskiej jakości części bo dałem za nie ok.80PLN - nie wiem.Czy zetknęliście się z czymś takim.Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wyłącznik ma tylko trzpień który zamyka obwód żadna filozofia dociska go wałek jak włączasz wsteczny może przychodzi pod nie odpowiednim katem albo czujnik został krzywo wkręcony i działają na niego siły skośne :mysli: możesz wykręcić teraz czujnik puki jeszcze się nie rozpadł i zobaczyć w jakim jest stanie czy jest skrzywiony czy ma jakieś inne uszkodzenie wtedy się będzie myślało dlaczego tak się dzieje to czekamy na fotki czujnika :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...