Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 1.6 kopci na niebiesko i gaśnie


Bebok23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Gdzień na początku 2020r. Zrobiłem remont silnika (wymiana pierścieni panewek) ponieważ po zakupie bardzo dużo pił oleju po remoncie unormowało się to na około 300ml/2000km samochód posiada lpg

 

Teraz nagle po około 40000km kiedy wracałem z zakupów przegazowałem go na podwórku i po odjęciu gazu puścił dymek niebieski i śmierdziało bardzo spalonym olejem na drugi dzień odpalałem samochód i nagle poszła taka bardzo duża chmura niebieskiego dymu po przegazowaniu leciał jeszcze większy dym niż wczoraj pojechałem do sklepu gdy wyszedłem z sklepu i go odpaliłem nie było już takiej chmury lecz niebieski dym nadal się ulatniał lecz silnik sam z siebie zgasł (klimatyzacja była wyłączona) zaczęło nim czepać i nagle zgasł odpaliłem go jeszcze raz i też nim trochę czepało lecz nie zgasł po dodaniu gazu ruszył lecz gdy włączyłem światła znowu zgasł wyjechałem pod światła i gdy zacząłem hamować silnik zgasł jakoś tam dojechałem do domu gdy już pod domem chciałem go przegazować gdzieś przy 4k obrotów coś strzeliło nie wiadomo co zgasiłem go sprawdziłem olej i był na minimum mimo to że parę dni wcześniej był na max 

 

Nie wiem co się 40kkm był remont gaz założony ok. 45kkm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...