Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi 2.4 V6 BDV kręci i nie odpala


hunter999

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem a mianowicie, niedawno kupiłem A6 C5 z motorem 2.4 V6 wszystko było ok palił i jeździł bez problemu, postał kilka dni na deszczu bo niedawno były takie ulewy, i po kilku dniach chciałem go odpalić to pracował tak jakby na nie wszystkie cylindry więc go zgasiłem i pomyślałem może świece lub cewka i wymieniłem te rzeczy, po wymianie kręci i nie odpala wcale czasami jak długo się kręci to coś tam łapnie lekko ale nie odpali .
1. Sprawdzałem czy paliwo dochodzi i na jednym przewodzenie jest duże ciśnienie paliwa bo podczas odkręcania zaczęło tryskać więc do końca tego nie odkręcałem.
2. Cewka i świece są nowe, przewody tylko stare ale jak by któryś miał przebicie to i tak chyba by odpalił tylko nie pracował na 1 gar
3. Odpinałem przepływomierz i dalej to samo, dalej nie pali.
4. Komputer na podszybiu jest suchy.
5. VCDS-lite nie pokazuje żadnych błędów.

6. Ogólnie temperatura sprawdzona vcdsem i wygląda to tak że G62 pokazuje 12 czasami 15 stopni, a na zegarach jest 30 stopni, czy to może powodować problem z odpaleniem ? Jeśli chodzi o kręcie silnikiem to vcds pokazuje 160 obrotów na minutę czyli tak ma być czy za niskie ?

 

silnik 2.jpg

silnik.jpg

zegary.jpg

239818168_3019241808346655_4649371682232668509_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...