Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Regeneracja maglownicy na śląsku


ROBERT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie odnośnie zakładów remontujących maglownice na Śląsku. Czy ma ktoś z Was jakieś namiary na taki warsztat i może jakieś opinie? Z góry dzięki za pomoc :hi: Niedawno zauważyłem olej na osłonie maglownicy od strony kierowcy i poniżej tej osłony jest plama oleju na nadkolu(wielkości ok.5cmx5cm). Płynu nie ubyło jeszcze ani troszke ze zbiorniczka. Czy ten objaw kwalifikuję już maglownice do regeneracji,czy poczekać i pojeździć jeszcze trochę?

Czy ktoś robił maglownice w zakładzie w Bytomiu?Może macie jakieś opinie na temat tego warsztatu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj, niedawno wrzuciłem tutaj spis firm ktore to robią, dałem ceny i adresy WWW oraz miejscowosci.

Sam jestem swiezo po regeneracji, u mnie tez za wiele nie ubywalo plynu, ale od razu wzialem sie za regeneracje. im pozniej pojedziesz to mniej CI zwroca za starego magla bo moze sie bardziej uszkodzic.

Choc jak bedziesz pilnowal plynu to jeszcze troszke mozesz pojezdzic ale tak czy siak szykuj sie na regen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regenerował ktoś z Was magiel w którymś z podanych zakładów?

Bielsko Biała http://company.yellowpages.pl/Polska/slaskie/Bielsko-Biala/226/index.html

Bytom http://www.twojserwis.com.pl/

Częstochowa w firmie ARGO F.H.U.

Prosiłbym o jakieś opinie na temat tych zakładów. Najbliżej mam do Bytomia cena 580 PLN(po oddaniu starego magla)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częstochowa w firmie ARGO F.H.U.

Prosiłbym o jakieś opinie na temat tych zakładów. Najbliżej mam do Bytomia cena 580 PLN(po oddaniu starego magla)

pamiętam że ktoś z forum zamawiał magla z allegro od tej firmy i jest bardzo zadowolony :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...