Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prawdopodobnie problem z s-tronic


Sebe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Panowie po zapaleniu samochodu na wolnych obrotach po danej chwili pojawia się dziwny dźwięk tak jak by się rozlatywało jakieś łożysko jest to bardzo dziwny dźwięk i nie za każdym razem ale to nie wszystko Bo gdy np.zatrzymie się na światłach albo skrzyżowaniu itp.to pojawiają się delikatne drgania a w trakcie jazdy przy zmianach biegu czasem zwłoka i delikatne szarpnięcie po prostu niema płynności  zmiany biegu a miałem porównanie z taką sama audi a4 ale to nie wszystko Bo gdy skrzynia redukuje już z 2 biegu na 1 bieg to słychać dziwny dźwięk takie chrupnięcie i nie zawsze. Ale chciałem wam też powiedzieć że auto jest na gwarancji bo była ona przedłużana i po dwóch wizytach w serwisie oni twierdzą że auto jest igła a dlatego żeby mnie zbyć bo gwarancja jest do czerwca 2022 a po ostatniej rozmowie z kolesiem z serwisu było widać że oni wiedzą co jest uszkodzone a dlatego że strasznie kręcił tak więc Panowie udzielcie rady  czy to od skrzyni czy może coś innego 

Pozdrawiam 

Edytowane przez Sebe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu osobom ta skrzynia nie działa płynnie i doskonale w tym również mi, lubi szarpnąć są odczuwalne zmiany biegów itp. Nikt z tym jeszcze nigdzie nie był typu warsztat i tak dalej, ja po nowym roku jadę do dobrych fachowców z MSM TECHNIK Kiekrz zobaczymy co oni doradzą, czy pakować się w koszty czy poprostu jeździć z tym aż coś klęknie.... Pozdro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.12.2021 o 17:44, firefighter79 napisał:

Wielu osobom ta skrzynia nie działa płynnie i doskonale w tym również mi, lubi szarpnąć są odczuwalne zmiany biegów itp. Nikt z tym jeszcze nigdzie nie był typu warsztat i tak dalej, ja po nowym roku jadę do dobrych fachowców z MSM TECHNIK Kiekrz zobaczymy co oni doradzą, czy pakować się w koszty czy poprostu jeździć z tym aż coś klęknie.... Pozdro. 

Ja rozumie że może mieć jakieś szarpnięcia ale miałem porównanie paroma samochodami z s-tronic a w dodatku od serwisu dostałem zastępcze i tam nie było ani szarpnięcia ani stuku puku to troszkę dziwne że u jedych by było a u drugich nic 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno  slyszalne dzwieki w kabinie nie sa normalne. Skrzynia s tronic faktycznie moze sie czasem zdarzyc delikatne szarpniecie ale nie ma mowy o jakis wielkich szarpnieciach itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, udało się rozwiązać problem? mam te same objawy i ciekaw jestem jaka była przyczyna i jaki koszt naprawy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...