Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zatrzaśnięte drzwi


Franky7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Mam problem z tylnymi prawymi drzwiami, mianowicie blokada rodzicielska jest załączona (nie da rady otworzyć z wewnątrz), a od jakiegoś czasu klamka zewnetrzna luźno chodzi bez odczuwalnego oporu jak w pozostałych drzwiach, aż do dzisiaj kiedy wogóle nie da rady ich otworzyć. I teraz moje pytanie co sie mogło stać czy linka sie zerwała, obluzowała? I czy da rady sciągnąc boczek drzwi przy zamkniętych drzwiach, czy może jakoś od zewnątrz da rady uratować sytuacje? Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj miałem to samo w tylnych drzwiach tj. z zewnątrz klamka luźno chodziła-nie było tego lekkiego oporu i drzwi nie chciały się otworzyć tyle tylko że blokadę rodzicielką miałem wyłączoną i mogłem otworzyć z zewnątrz drzwi. Otóż nic Ci się nie urwało tylko pewnie od minusowych temperatur coś zawiesiło się w mechanizmie klamki, jak otworzysz drzwi to przy blokadzie rodzicielksiej masz taki wyżej kapselek gumowy z ikoną kłódki, ściągasz go i tam masz do przękrecenia prawo lewo i to odpowiada za awaryjne zamykanie drzwi gdyby centralny zamek zepsuł się, ja to po przekręcałam śrubokrętem i zaczeła mi klamka już dobrze działać, u Ciebie skoro masz blokadę rodzicielską to nie wiem jak to się dostaniesz bez zdejmowania boczka, wstawiłbym do ciepłego garażau i popukał ręką w okolice zamką może się coś w mechanizmie odwiesi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za pomoc, faktycznie przyczyną musiał być duży mróz przez ostatnie dni dzisiaj przy plusowej temperaturze klamka działa normalnie i sie otwiera, a blokade przekręciłem by w razie problemu można było otworzyć od wewnątrz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...