Pytanie w sprawie kupna kierownicy ściętej od klubowicza

nieldos

Witam.

Czy ktoś zakupił kierownice ściętą od klubowicza *Redus23* i może się wypowiedzieć na jej temat? Czy warto?

trochę dziwny temat, ale musisz rozdzielić kierownicę (przynajmniej wg. mnie) na dwa rodzaje starsza/nowsza, a co za tym idzie tańsza/droższa. Wybierasz kierownicę dla siebie więc musisz zdecydować co Ci się bardziej podoba i czy jesteś w stanie dać na przykład 2300 za samą kierownicę + jeszcze dodatkową kasę za moduł itd.
z tego co widzę Redus sprzedaje te starsze kierownice, ale odnowione. Rynek kierownic jest tragiczny, bo działa tam kilku takich "skupicieli" i dzięki nim ceny są na jakimś poziomie (głownie ceną takiej kierownicy jest poduszka za 1k+)

Jak sprawdzałem kiedyś to ten model kierownicy najtaniej widziałem w okolicach 1200, ale miał jakieś wady i to było raz jak szukałem dla siebie. Jeżeli wzór Ci się podoba i akceptujesz ten "starszy" look to cena nie jest jakaś wygórowana

przyglądnij się przyciskom tego o co pytasz, a np. b8 polift