Treść opublikowana przez nieldos
-
Trzeszczenie wnętrza z tyłu w Audi A4 B9
Ktoś już coś?
-
Czy w zderzaku tył Audi A4 B9 są oznaczone miejsca pod PDC?
Dzięki za dobre chęci... wymiary mógłbym pomierzyć u siebie bo na swoim posiadam i tak chyba będę musiał zrobić... jak nie ma oryginalnie to trzeba porzeźbić... denerwuje mnie ta jedna rura bo mam silnik 2.0 150KM i nie wygląda to ładnie dlatego chce założyć s line. Dziękuje za poświęcony czas
-
Czy w zderzaku tył Audi A4 B9 są oznaczone miejsca pod PDC?
Kurcze ciężko znaleźć kompletny zderzak tył s line na 6 pdc tak żeby był od razu z końcówkami... wszystko przeszukane i lipa... już nawet nie szukam w kolor... ten był fajny bo miał końcówki również co też nie jest takie popste do znalezienia w rozsądnych pieniążkach.
-
Czy w zderzaku tył Audi A4 B9 są oznaczone miejsca pod PDC?
Jesteś pewny? Mam taki zderzak do zakupu ale właściciel twierdzi, że nie widzi po bokach tego oznaczenia (przeważnie kółko z krzyżykiem). Wydaje mi się, że może nie wiedzieć na co zwrócić uwage. I czy jest różnica z allroad?
-
Czy w zderzaku tył Audi A4 B9 są oznaczone miejsca pod PDC?
Witam. Mam zderzak tył 6 PDC... chcę zmienić go na s line ale w wiekszości jest na 4 PDC. Czy jest oznaczenie na zderzaku w którym miejscu zrobić dodatkowo te dwie dziury? Orientuje się ktoś?
-
Wymiana zderzaka z wersji polift do przedlift w Audi A4 B9
Witam. Czy potwierdzi ktoś czy zderzak tył z polifta podejdzie do przedlifta 2018r do 150KM wersji? Wiele sprzecznych informacji. Mam okazje kupić zderzak w dobrych pieniądzach i jak jest taka opcja to z chęcią bym zmienił. Z gory dziękuje za odpowiedzi
-
Poszukiwana firma do softu skrzyni OCK w Audi A4 B9
Witam. Poszukuje poleconej firmy aby ogarneła mi skrzynie OCK... podniesienie obrotów zmiany biegów itd... tak aby było wszystko ogarniete na tip top. Moge dolecieć wszędzie aby było warto. Pozdrawiam
-
Adaptacja skrzyni biegów S-tronic w A4 B9
Witam. Czy ktoś posiada opis adaptacji skrzyni do 0CK poprzez VCDS i czy trzeba ją robić po wymianie oleju w skrzyni?
-
Mapy MIB w Audi A4 B9
Wiem wiem jak wejść w zielone menu. Ściągłem jeszcze raz MIB i zaraz zobacze. W końcu udało mi się z podawanej tu strony. Przedtem nie było opcji po vhwili zrywało ściąganie Poszło bez problemu. Jednak problem leżał po lipnej wersji MIB. Dziękuje za chęć pomocy Czy masz jakiś namiar priv na osobę która ogarnęłaby mi widok map google earth?
-
Mapy MIB w Audi A4 B9
Możliwe, że trzy razy pobrałem nie taki MIB? Poratuje ktoś czymś sprawdzonym?
-
Mapy MIB w Audi A4 B9
To do tego softu vo mam aktualnie moge wgrać MIB? Próbowałem ale MMI restartuje się trzy razy i nic się nie dzieje. Nie aktywuje zielonego menu
-
Mapy MIB w Audi A4 B9
Od dwóch dni walcze żeby wgrać MIB i mam już zenit. Pomoże ktoś ogarnąć. Mam soft P3638 czy mogę zaktualizować odrazu do P5152 i wtedy szukać patch pod to czy jak?
-
Aktualizacja map w A4 B9
Czy aktualizacje map trzeba robić pokolei czy można od razu wgrać najnowszą?
-
Końcówka wydechu w A4 B9 2.0TDI
Witam. 2.0 TDI 150KM czy montował ktoś końcówkę wydechu?
-
Pytanie w sprawie kupna kierownicy ściętej od klubowicza
Kurcze w sumie nigdy nie zwróciłem na to uwagi... dzięki
-
Pytanie w sprawie kupna kierownicy ściętej od klubowicza
Starsze, nowsze? Czym się różnią?
-
Pytanie w sprawie kupna kierownicy ściętej od klubowicza
Witam. Czy ktoś zakupił kierownice ściętą od klubowicza *Redus23* i może się wypowiedzieć na jej temat? Czy warto?
-
Montaż PDC przód A4 B8 Lift
Witam. Chcę dołożyć PDC przód do A4 B8 lifr 2013r. Kupiłem już zderzak z czujnikami i wiazką tą w zderzaku. Szukam teraz przycisku oraz głosniczka. Pomoże ktoś z jakimś manualem co i jak bo nie mogę znaleźć. Czytałem o montażu w przedlifcie a w po lifcie jest podobno inaczej.
-
Zmiana oleju z 5W30 na 0W30
Witam. Do tej pory lałem olej 5W30 VW, który został wycofany. Teraz zamiast tego oleju VW produkuje 0W30. Czy mogę teraz zmienić na tej olej czy muszę szukać 5W30 innego producenta? Pozdrawiam
-
Problem ze składaniem lusterek
Faktycznie otwierając auto pilotem żony, w MMI była odznaczona funkcja składania... Wszystko bangla... Dzieki kolego za zainteresowanie i pomoc... kłaniam się nisko
-
Problem ze składaniem lusterek
Hmmm wróce do domu to zobacze... dzięki za zainteresowanie
-
Problem ze składaniem lusterek
Witam Panowie mam problem a mianowicie jak zamykam auto swoim pilotem to lusterka skladaja sie i jest wszystko ok ale jak zona zamyka ze swojego pilota to stoja deba... jakies sugestie?
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Panowie czy sterowniki 8K0959793N obsłużą skladanie? Nie widzę w pierwszym poście ale jak wchodziłem w kodowanie to moge zaznaczyc skladanie?
-
Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
Ciężko z filmiku to określić ale na moje oko jest w normie...
-
Uchwyt na kubki Q3
Witam Czy orientuje się ktoś czy uchwyt na kubki pasuje również od Q3 (z podświetlaniem)? Z góry slicznie dziekuje za odpowiedzi