Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kamera cofania audi a4b8


Jakub760

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy orientuje się ktoś gdzie kupić kamerę cofania do a4b8 w miarę rozsądnej cenie słyszałem że z AliExpress są dobre jeśli ktoś ma mógłby się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat kamer z Alli? trudno samemu zamontować?

MMI 3g basic 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy montował, kupił wiązkę z ali. Resztę chyba ori montował. 

wiązka:
https://www.aliexpress.com/item/33043411135.html?spm=a2g0o.9042311.0.0.a25e4c4dwCHPeT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem ori kamerę z modułem i instalacją. Niestety instalacją jest trochę pocięta. Z klapy do wtyczki od modułu jest cała,potem ucięty jest brązowy to pewnie masa, niebiesko czerwony pewnie zasilanie, pomarańczowe skrętka to can ,zostaje jeszcze centryk zakończony zieloną wtyczką fakra pewnie z modułu do? I tu mam pytanie, czy do mmi czy modułu komfortu w bagażniku. Dodaje że mam mmi 3g plus. Patrząc na instalacje do kamery na allegro pod kamerę dla mmi 3g i 3g plus centryk zakończony jest z jednej strony wtyczką fakra a z drugiej pinami. Może ma ktoś jakiś schemat jak podpiąć ori kamerę pod mmi 3g plus. 

IMG_20220607_193238.jpg

Edytowane przez kastro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo jest tu kto? Czy ma ktoś schemat do podłączenia ori kamery pod mmi 3g plus. Najbardziej chodzi mi o kabel koncentryczny zakończony zieloną wtyczką fakra jak i gdzie ma być podpięty do jednostki mmi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kamery do sterownika, z sterownika do MMI. Masz w ogóle sterownik kamery? Wiązkę kup na allegro za 200zł a nie takie druciarstwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterownik mam w opisie nazwałem go modułem. Jakie druciarstwo, instalacja ori praktycznie trzeba dołożyć 20 cm przewodu niebiesko czerwonego do zasilania, skrętkę i tak wpinasz w skrętkę a brązowy do masy. Problem jest z przewodem zakończonym zieloną wtyczką fakra która wychodzi ze sterownika do mmi . Dlatego potrzebuje jakiś schemat jak to jest wpięte w mmi 3g plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za schemat dosyć ogólny. Wcześniej miałem b8 z mmi 2g też dokładałem kamerę ,ale tam zmieniałem mmi na to z zielonym gniazdem.  Teraz w 3GP mam zielone gniazdo ale patrząc na instalacje na allegro, przewód z  zieloną wtyczka z drugiej strony jest zakończonay dwoma pinami i potrzebuję wiedzieć gdzie te piny mam wpiąć, do której wtyczki,w które miejsce. Pytanie czy mogę się sugerować tym schematem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...