Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przy ok 3-4 tys obr przestaje przyspieszac.


komar830

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Mam tego typu problem, Auto podczas normalnej jazdy chodzi normalnie, przy jezdzie ze stala predkoscia i gwaltownym przyspieszeniu w ok 3-4 tys obr przestaje na sekunde przyspieszac jakby gubil zaplony i po chwili ciagnie ladnie do konca. Wrazenie jakby przymknal przepustnice bo sie przed czyms broni. No i teraz pytanie co moglbym zlogowac zeby dojsc przyczyny ? 

Auto po kapitalnym remoncie, nowe tloki, panewki, rozrzad, walek z wariatorem, pompa wody, doslownie wszystko co wymagalo wymiany po rozebraniu na srubki, turbo hybryda, nowy dv i n75, cewki, swiece, dp3", ic wiekszy, po mapie aktualnie 334km. 

Vcds nie pokazuje zadnych bledow. Wiekszosc rzeczy wymieniona ze juz nie wiem czego sie czepić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.37e633a7f8b40c14df769f095e9f3b5e.png

 

Nic mi nie przychodzi do głowy poza system valvelift, ale może to sprzęgło. A może coś jeszcze ;]

Edytowane przez indiapapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialem dodac ze skrzynia tiptronic. Walek ssacy razem z wariatorem przy remoncie wymieniony na nowy bo mial lekki klikajacy luz, dodatkowo elektrozawor tez nowy. Jedynie na stronie wydechowej nic nie ruszane. Da sie to jakos sprawdzic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...