Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Audi A4 B6 1.9TDi Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Wszyscy prezentują swoje samochody więc i na mnie nadszedł czas.

Oto moja A4 , Jedyne modyfikacje jakie wprowadzilem w tej chwili to program i troszke mocniejsze pompowtryskiwacze, oraz felgi 18".

Mam w planach ja troszke uziemic ale poki co rozgladam sie za najbardziej odpowiadajacym mi zawieszeniem gwintowanym.

Ponizej odnosniki do fotek, zapraszam do komentowania :)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e58374c5f7e5853e.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ddd94a39033432f0.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0963c138743b3264.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e24baa5b8dd2a482.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6c697b5cdd4fa799.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/06e1e96f6c8e6d86.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/29051bc9321b35e1.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0a42b3ee015c2932.html

Jakos zdiec moze troche odbiega od idealu , ale zawsze to cos :wink4:

pozdr

Opublikowano

Ladny rarytas 1.9 :quattro::kox:

Wyposazonko :good:

I ladnie ja podkreciles :naughty:

Opublikowano

Ładna sztuka :good: quattro, xenon i RNS-E :kox: jednak nie jestem fanem tych tylnich lamp :no:

Opublikowano
  • Autor

Ładna sztuka :good: quattro, xenon i RNS-E :kox: jednak nie jestem fanem tych tylnich lamp :no:

Na żywo wygladaja lepiej niz na zdieciach , lacza sie z kolorem lakieru ;)

Opublikowano

Ładna sztuka :good: quattro, xenon i RNS-E :kox: jednak nie jestem fanem tych tylnich lamp :no:

Na żywo wygladaja lepiej niz na zdieciach , lacza sie z kolorem lakieru ;)

A mi sie te lampy podobaja bo sam je mam :polew:

Ladnie dzialcza :good:

Wszystko kwestia gustu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ladny rarytas 1.9 :quattro::kox:

Wyposazonko :good:

I ladnie ja podkreciles :naughty:

Myslalem zeby jeszcze jej dorobic KM , gdyz moje turbo jak sie okazalo jest juz na wykonczeniu i zastanawialem sie zeby wsadzic cos wydajniejszego np cos w stylu adamoo ale firma ktora robila mi ten program odradzila mi to mowiac ze lepiej pozostac przy tym co mam w tej chwili, gdyz to i tak jest spore obciozenie jak dla tego silnika.... zajmuja sie tym od lat wiec moze wiedza lepiej co moze zniesc a czego nie ten silnik.

Opublikowano

Ladny rarytas 1.9 :quattro::kox:

Wyposazonko :good:

I ladnie ja podkreciles :naughty:

Myslalem zeby jeszcze jej dorobic KM , gdyz moje turbo jak sie okazalo jest juz na wykonczeniu i zastanawialem sie zeby wsadzic cos wydajniejszego np cos w stylu adamoo ale firma ktora robila mi ten program odradzila mi to mowiac ze lepiej pozostac przy tym co mam w tej chwili, gdyz to i tak jest spore obciozenie jak dla tego silnika.... zajmuja sie tym od lat wiec moze wiedza lepiej co moze zniesc a czego nie ten silnik.

Wiesz ja sadze ze 175 KM to duzo :kox:

Pewnie ze duze obciazenie pamietajmy ze budowany byl z mysla o innej mocy ja bym pozostal na Twoim miejscu przy tym co masz :gwizdanie:

I tak bedziesz ciachal normalnie 1.9 TDI wiec co tu wiecej trzeba :decayed:

A jak tam spalanko duzo wzroslo ??

Opublikowano
  • Autor

Nic sie praktycznie nie zmienilo ze spalaniem , wczesniej palia ok 9-9.5 i teraz tak samo, wiec roznicy nie odczulem

Opublikowano

Nic sie praktycznie nie zmienilo ze spalaniem , wczesniej palia ok 9-9.5 i teraz tak samo, wiec roznicy nie odczulem

No to ladnie.. Ja tez mysle wlasnie nad wiruskiem moze nie w tym roku bo za duzo wydatkow.. No ale moze w nastepnym strzele mu porcje dodatkowej mocy niech ma :kox:

Opublikowano

silnik i naped jak u mnie , tylko mój troche lzejszy :wink4: brawo furmanki

Opublikowano

Gratuluje bardzo udanego zakupu, auto się świetnie prezentuje, bardzo dobry silnik + :quattro:, słuszne nadwozie, środek też bardzo ładny :good:

Kupowałeś w PL czy sprowadzałeś, jestem ciekawy ile cię to cudo wyniosło :gwizdanie:.

Wspominałeś, że turbina się kończy poszukaj gratów od ARL-a, a złapiesz nawet 190-200 kucy.

Opublikowano
  • Autor

Gratuluje bardzo udanego zakupu, auto się świetnie prezentuje, bardzo dobry silnik + :quattro:, słuszne nadwozie, środek też bardzo ładny :good:

Kupowałeś w PL czy sprowadzałeś, jestem ciekawy ile cię to cudo wyniosło :gwizdanie:.

Wspominałeś, że turbina się kończy poszukaj gratów od ARL-a, a złapiesz nawet 190-200 kucy.

Auto sprowadzilem z niemiec i co najwazniejsze bylo nie bite , co jest niestety zadkoscia:)

Dzieki za info, najpierw musze zlapac Adamoo bo widzialem ze w swojej robil pewne przerobki ktore daly ponad 200KM z 1.9tdi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.