Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Tryb awaryjny ASB


pysio30

Rekomendowane odpowiedzi

witam

doczytalem w instrukcji ze jak na FIS nie pokazuje jaki bieg wlaczony tzn nie jest podswietlone np D - u mnie wszytskie sa podsiwetlone - to to oznacza ze skrzynia pracuje w trybie serwisowym czy tam awaryjnym jak kto woli , ale doczytalem tez ze wtedy zalaczony jest tylko 3 bieg na stale.

U mnie jest tak ze faktycznie nie podswietla , ale skrzynia dziala poprawnie - dobrze przezuca biegi od 1 do 4 ( nie wiem czy jest cos wyzej bo tylko po miescie sie nia przejechalem - hamulce musze najpierw zrobic :) ) i to mi nie pasuje z opisem pracy awaryjnej - wie kto co to mozer byc ?

aha i jescze jedno - w instrukcji widze ze skrzynia ma przelozenia PRND321 a u mnie jest PRND4321 hm nie jestem pewny czy jest to 1 ale na pewno ma do nr 4 i nie wiem za bardzo dlaczego - czy by to oznaczalo ze to jest 5 biegowa skrzynia???

prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mój silnik wszedł w tryb awaryjny to:

1. nie mogłem osiągnąć więcej niż 2500 obr

2. skutkowało to ze na czwartym biegu z nogą w podłodze osiągałem magiczne 120 (najlepiej z górki) i to było wszystko na co było stać auto.

Po zlokalizowaniu zimnych lutów i nieszczelności w obudowie ECU znowu wyciągam 180/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i 5 biegowa ale dalej nie wiem czy to jest w trybie awaryjnym - a moze skrzynia byla wymieniana i nie jest jakos polaczona?[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 07:50_________________________________________________w woliu scislosci juz sprawdzielm ja mam ustawienia PRND432 tzn nie mam 1 :kox:

dalej jednak nie wiem czy jechac do serwisu zeby sprawdzic co sie dzieje jezeli skrzynia dziala mi dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...