Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Trzęsie podczas odpalania na ciepłym silniku


Kamilszoz5a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem ze swoją audi a4 b6 problem polega na tym, że trzęsie silnikiem podczas odpalania, tak jakby było coś luźne w środku i latało, i nie da się odpalić muszę próbować nieraz kilka razy, aż w końcu załapie i występuje tylko jak silnik jest nagrzany na zimnym problem nie występuje podczas lata robi się gorzej, a w zimie problem zdarza się rzadziej (tylko jak silnik jest dobrze rozgrzany) robiłem ostatnio regeneracje rozrusznika trochę pomogło, ale nadal problem występuje nie wiem, czy ma to coś wspólnego, ale wskaźnik od temperatury nie działa i stoi cały czas na 50 stopni bardzo rzadko zdarzy się, że podskoczy i opadnie z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cza kompem test licznika zrobić czy to nie czasem potencjometr czy też czujnik G2/g62 . Co do odpalania to usterek może być od uja, nagraj jakiś filmik chociaż i wrzuć tutaj. Może coś tam wpadło do silnika i sobie lata i utrudnia rozruch :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lu-Gi najprawdopodniej jest to wina czujnika ponieważ podczas gdy silnik jest ciepły komp nadal myśli ze jest zimny i daje złą dawkę paliwa przez co zalewa silnik i się dławi znajomy miał taki sam problem i wymienił czujnik temp i do tego zrobił korekcje mieszanki startowej i wszystko działa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...