Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Poduszki silnika (VW Passat B4 1,9 TDI 1Z 90 KM)


.:campino:.

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, ja oczywiście wciąż śmigam moja kochana A4 , ale ojciec ma passata B4 1,9 TDI 1Z 90 KM i pytanko dotyczy owego pojazdu : orientuje sie ktoś która poduszka zawieszenia silnika ( są 3 ) jest olejowa ? Bo podobno są 2 zwykłe i jedna olejowa i ta olejowa to chyba któraś boczna ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta mocowana do belki podsilnikowej. (najbliżej przodu auta) oznaczenie LEMFÖRDER 10177 01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha czyli mówisz o tej z przodu , tak ? Bo są 3 , po środku z przodu , po lewej stronie i po prawej :mysli: Jestś pewny że ta jest olejowa ?

Edit:

To by było cos takiego ?

http://www.autogold.com.ua/index.php?product_slug=lemforder_1017701_volkswagen&productID=10723&ukey=product&did=36

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha czyli mówisz o tej z przodu , tak ? Bo są 3 , po środku z przodu , po lewej stronie i po prawej :mysli: Jestś pewny że ta jest olejowa ?

Edit:

To by było cos takiego ?

http://www.autogold.com.ua/index.php?product_slug=lemforder_1017701_volkswagen&productID=10723&ukey=product&did=36

Jeżeli to diesel, to tylko ta jest gumowo-olejowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a po co Tobie ta wiedza?? jak poszła poduszka to trzeba zdiagnozować która?? jeżeli ta z przodu to trzeba wymienić. W moim B3 passacie była walnięta i doprowadziło to od zerwania łapy trzymającej silnik po wymianie łapy i poduszki firmy febi chodzi już bez problemu ponad 4 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem z ciekawości, na pewno poszła ta od strony pasażera , ale ta przednia ( olejowa ) tez jest jakaś taka "płaska" i zastanawiam się czy ona też nie padła :mysli: No chyba że tak ma być ? W razie czego jutro mogę pstryknąć jakieś foty , to może ktoś cos podpowie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku było tak: zerwała się łapa przednia kupiłem aby wymienić, w trakcie wymiany okazało się, że poduszka do wymiany. Poduszka była sucha, ale jak wykręcił ją facet to okazało się, że śruba mocująca poduszkę do łapy była luźna, mechanik mówił, że się zerwała.

Reasumując, gdyby nie zerwana łapa to nie wiedziałbym o poduszce, niemniej jednak jak będziesz zmieniał poduszkę pod skrzynią nie zawadzie sprawdzić i tej przedniej.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...