Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Felgi firmy "MAM"


Mafioz

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, czy ktoś z was miał do czynienia z felgami firmy "MAM"? Jeżeli tak to prosiłbym o jakieś opinie bo ciężko coś znaleźć w internecie na ich temat, a przymierzam się do zakupu i nie chciałbym żeby pogieły się po kilku dziurach :P Za wszelką pomoc z góry dzięki :D

 

Poniżej odnośniki do felg które mnie zainteresowały:

Felgi MAM B2 BP Oponeo.pl

Felgi MAM A1 BP Oponeo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam MAM A1 i złego słowa nie mogę powiedzieć, dokładniej 18` 35ET 8J na 225/40, wcześniej były na 245/45, ale balon duży był i lepsza wygoda na 225/40, śmiało polecam :)

20220415_083628.jpg

Edytowane przez max33r
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18ki  maja już trochę opony np. 225/40 więc trzeba naprawdę wpaść w konkretną dziurę i zależnie od prędkości. MAMy to średnia półka

ALLEGRO.PL

Poza tym będziesz potrzebował do tych aukcji nr2 pierścieni centrujących na otwór 57,1

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, max33r napisał:

Posiadam MAM A1 i złego słowa nie mogę powiedzieć, dokładniej 18` 35ET 8J na 225/40, wcześniej były na 245/45, ale balon duży był i lepsza wygoda na 225/40, śmiało polecam :)

20220415_083628.jpg

Dzięki bardzo za pomoc, ładnie siedzą :D Też właśnie planuję 18' 8J tylko 30ET. Co do opon to właśnie też się zastanawiałem nad rozmiarem ale chyba też się zdecyduję na 225/40.

 

 

9 godzin temu, dekiel 13 napisał:

18ki  maja już trochę opony np. 225/40 więc trzeba naprawdę wpaść w konkretną dziurę i zależnie od prędkości. MAMy to średnia półka

ALLEGRO.PL

Poza tym będziesz potrzebował do tych aukcji nr2 pierścieni centrujących na otwór 57,1

Pierwszy raz zakładam jakąś większą felgę więc nie byłem pewny jak ma się takie koło na naszych drogach :P Zdaję sobie sprawę że to średnia półka bo w taką celuję, zależy mi tylko na tym żeby nie był to jakiś chinol z plasteliny, a tak jak wcześniej wspominałem nigdzie nie mogłem znaleźć opinii o tej firmie :) Co do pierścieni, to tak, zdaję sobie sprawę że będę musiał się w takie zaopatrzyć zarówno do felg z pierwszej aukcji jak i drugiej :) Dzięki bardzo za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...