Skocz do zawartości
IGNOROWANY

3,5t. A jak jest?


Bristol

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano. Może ktoś z was zna temat lepiej. Mam domek w jednej z dzielnic Miasta. Droga ma szerokość około 4-5m. Na wjeździe jest znak 3,5t za wyjątkiem dojazdu do posesji. Od pewnego czasu obok domu jeżdżą mi co jakiś czas tiry z naczepami. Nie dobrze ze wtedy widzę jak inni muszą im ustępować miejsca i zjeżdżać na bok to w dodatku czuć ich przejazd w całym w domu. Może nie jakoś mocno ale jest to odczuwalne. Wydaje mi się że tiry dojeżdżają na plac firmy która znajduje się około 1,5 km od mojego domu. Firma to dużo powiedziane... Gościu ma Normalny dom i na działce parkują. Jak to wygląda z prawnego punktu widzenia? Bo na pewno jak prędzej czy później będę wyjeżdżał z domu i trafię na jednego z nich to nie ma opcji żebym ustąpił... Nie chodzi tutaj o bycie wrednym albo cwaniakiem ale nie po to wkładałem kupę kasy w elewację i całą resztę żeby za kilka miesięcy Czy lat robić remont. A przejeżdżają od mojego okna dosłownie 5 metrów bo ulica jest blisko. Cała ulica to oczywiście same domki jednorodzinne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z prawnego punktu widzenia firma transportowa musi mieć swoją bazę na terenach przemysłowych, lub na takich też teranach wynajmować lub dzierżawić dla siebie taki parking. Niby może je mieć na własnej działce ale do póki ktoś uprzejmie ma niego nie doniesie, wtedy nie wygra. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...