Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Oświetlenie wnętrza mruga po otwarciu drzwi


jacek5321

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i proszę o pomoc po otwarciu drzwi pasażera oświetlenie wnętrza zaczyna mrugać ale tylko przód i oświetlenie nóg natomiast tylne lampki się nie włączają.

Po otwarciu drzwi kierowcy wszystko jest ok ale tył się nie zapala tylko przód i oświetlenie nóg. Czy ktoś może coś poradzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś działa przerywanie... czujnik pewnie po stronie pasażera... zerknij w drzwi i sprawdź wiązkę idącą do drzwi też - może kabel się ułamał...

otworzysz drzwi kierowcy - jest info z innego sprawnego czujnika... i jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznij od rozebrania boczka drzwi i popatrz po kabelkach czy nie są złamane, zgięte czy może czymś przyczaśnięte :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się do tematu. Walczę od długiego czasu z brakiem podświetlania po otwarciu którychkolwiek drzwi. Wyjąłem cały układ z mikro stykami z zamka jednak podświetlenia dalej nie ma, podobnie zrobiłem w drugich drzwiach. Wcześniej podmieniłem pompkę centralnego ale również to nie pomogło. Wiem że styk działa podając masę i wtedy powinno włączyć się światełko. Rozebrałem kostki w drzwiach (te podłączone do mikro styków) i powyjmowałem kontakty z obudowy. Każdym kontaktem dotykałem karoserii, Na jednym jest + , na kolejnym otwarcie centralnego, brzeczek od świateł, ostatnie 2 (brązowy i brązowo biały)któryś z nich powinien być od światełka kabinowego jednak po zetknięciu z karoserią nic.

W kostce która podłączona jest centralnego są 3 kabelki brązowo białe wyjąłem je i podając na nie masę (kablem podłączonym do karoserii) okazało się że światełko w kabinie zapala się. W tym miejscu stoję i kwiczę bo nie wiem gdzie dalej szukać awarii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...