Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piloty


Nagler67

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .Gdy kupiłem auto to był tylko jeden kluczyk z pilotem (scyzoryk) .Auto odpala pilot działa ,zamyka ,otwiera .Więc postanowiłem dorobić sobie  drugi .

Kupiłem na Ali scyzoryk z elektroniką ,ze starego kluczyka dorobił  mi grot ,i sam zaprogramowałem transporter Immo w Vagu , kluczykiem mogę spokojnie auto Odpalić, lecz przy próbie wgrania pilota do auta centralka go nie widzi,próbowałem wszystkich sposobów z kluczykiem w stacyjce i otwieraniem drugim zamków w drzwiach. W Vagu Na starym oryginalnym zmieniają się wartości a na tym chińskim nie.Postanowiłem i kupiłem używane dwa piloty na allegro ,przyszły razem ze stacyjką i o dziwo one też nie mogę zaprogramować też Vag nie widzi zmieniających się cyferek w porogramie 46  ,07  Spróbowałem innym programem Delphy 2017 a w nim mogę wykasować wszystkie piloty, co zrobiłem i wgrać 4 nowe ,lecz tylko oryginalny działa a tamte 3 nie mogę dopisać jak by ich nie było nie działają,czy to wina centralki czy tych 3 pilotów >Wszystkie 4 piloty działają na częstotliwości 433,92MH ,mają nowe bateryjki

Proszę o pomoc w temacie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...