-
Nagler67 obserwuje zawartość Po wgraniu wsadu, auto nie odpala 1.8T BFB , Piloty i programowe wyłączenie 2 sondy a4 b7 1.8t bfb
-
Piloty
Witam .Gdy kupiłem auto to był tylko jeden kluczyk z pilotem (scyzoryk) .Auto odpala pilot działa ,zamyka ,otwiera .Więc postanowiłem dorobić sobie drugi . Kupiłem na Ali scyzoryk z elektroniką ,ze starego kluczyka dorobił mi grot ,i sam zaprogramowałem transporter Immo w Vagu , kluczykiem mogę spokojnie auto Odpalić, lecz przy próbie wgrania pilota do auta centralka go nie widzi,próbowałem wszystkich sposobów z kluczykiem w stacyjce i otwieraniem drugim zamków w drzwiach. W Vagu Na starym oryginalnym zmieniają się wartości a na tym chińskim nie.Postanowiłem i kupiłem używane dwa piloty na allegro ,przyszły razem ze stacyjką i o dziwo one też nie mogę zaprogramować też Vag nie widzi zmieniających się cyferek w porogramie 46 ,07 Spróbowałem innym programem Delphy 2017 a w nim mogę wykasować wszystkie piloty, co zrobiłem i wgrać 4 nowe ,lecz tylko oryginalny działa a tamte 3 nie mogę dopisać jak by ich nie było nie działają,czy to wina centralki czy tych 3 pilotów >Wszystkie 4 piloty działają na częstotliwości 433,92MH ,mają nowe bateryjki Proszę o pomoc w temacie
-
programowe wyłączenie 2 sondy a4 b7 1.8t bfb
Ja też bym potrzebował wyłączyć ta sondę i sai. Bardzo proszę o pomoc bo ta kontrolka silnika okropnie mnie denerwuje.swieci cały czas. Nie mam kąta i sondy bo ktoś ja calkowicie usunął z auta 8E0909518M 0002.Bin
-
Nagler67 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Po wgraniu wsadu, auto nie odpala 1.8T BFB
Auto naprawione, 150 zł W Warszawie
-
Po wgraniu wsadu, auto nie odpala 1.8T BFB
O.K
-
Po wgraniu wsadu, auto nie odpala 1.8T BFB
co to jest PW i jak napisać do Ciebie
-
Po wgraniu wsadu, auto nie odpala 1.8T BFB
A jak wgrać oryginalny mod po tym Bootmode lub na stole wyjąć ecu mogę z auta ale nie mam wtyczek do podłączenia go
-
Po wgraniu wsadu, auto nie odpala 1.8T BFB
mpps chyba dobry,bo wcześniej zgrałem nim swój wsad i wgrywałem nim parę razy i wszystko działało ,bo w programie ECM Tytanium przerabiałem go na 163 KM ,ale dziś wgrałem z netu wsad taki Audi A4 1.8T BFB 163HP 8E0909518AL 0281208228 369311 i już nie odpalił i brak komunikacji z ECU nie tylko MPPS ale i wag kkl i Vagdasch nic przez obd nie łączy.Mój wsad oryginalny 8E0909518M 0002.Bin, dało by jakoś wgrać go w aucie lub wyjąć ecu
-
Po wgraniu wsadu, auto nie odpala 1.8T BFB
Mam to samo .tylko że mimo odpięcia akumulatora nadal nie widzi ecu,co zrobić
-
Po modzie auto nie odpala Audi A4B6 1,8T AVJ 150KM
wiem .Pytanie co teraz z tym zrobić
-
Po modzie auto nie odpala Audi A4B6 1,8T AVJ 150KM
Witam wszystkich.Może Ktoś miał taki przypadek i może pomóc.Otóż Wgrałem MPPS mod z sieci do swojej Audicy A4B6 1,8T AVJ, zrobiłem jakiś czas temu kopię wsadu oryginalnego 8E0909518M 0002.Bin.i po wgraniu tego z sieciod BFB 163 KM auto nie odpala i nie mogę wgrać oryginalnego ,bo MPPS nie wybudza komputera ,żaden kabelek nie widzi kompa jak by go nie było, znalazłem na tym forum też taki przypadek ,że trzeba na załączonej stacyjce odpiąć na godzinę akumulator ,ale u mnie to nie działa Kto pomoże