Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana tylnych lamp na poliftowe


0000pawel

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, przymierzam się do wymiany tylnych lamp w mojej b8 lift. Jest ona na zwykłych żarówkowych lampach z tyłu, a chciałbym założyć te poliftowe neon z ledem. Moje pytanie co mnie czeka przy takiej wymianie? Wiem, że trzeba zakodowac, a złe kodowanie może uwalić sterownik. Może ktoś wymieniał i chce podzielić się co trzeba zrobić. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

nie chce zakladac nowego tematu, wiec moze tutaj odgrzeje kotleta...

w skrocie to : neony z mk 064 C zainstalowane lata temu (jedne z pierwszych), działające bez problemu do niedawna w całosci poprawnie... niestety po calkowitym rozladowaniu aku padly przeciwmgielne... w zasadzie nie zauważyłbym nic, ale na przegladzie pan diagnosta powiadomił mnie o tym ... 

auto sprawdzam regularnie i bledow zadnych nie mam, ale faktem jest, ze jeden jedyny raz mignął mi bład jednego przeciwmgielnego z tylu przy skanowaniu vcds'em... zignorowałem to bo wszystko działało a blad sie nigdy wiecej nie pojawil... dodam ze nic w kodowaniu nie zmienialem... pytanie czy przez drastyczny spadek zasilania mogly sie wykrzaczyc przeciwmgielne?? ... wszystko inne dziala tak jak dotychczas... gdyby ktos cos, to prosze o kontakt na priv... 

pozdrawiam serdecznie 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...