Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Problem z montażem szyby przedniej


NikoA4

Rekomendowane odpowiedzi

panowie dwa dni temu z firmy [rac] przyjechał mi facet wstawić szybę przednią,i nie pisał bym tutaj gdyby nie spartaczył roboty.szybę oczywiście wstawił,powiedziałem mu że listwy boczne sam sobie zamontuje,na drugi dzień biorę się za zamontowanie owych listew i okazuje się że szyba za dużo odstaje,to znaczy jest nie dociśnięta do rantu na którym jest klej.nie mogę wcisnąć listwy gdyż odstaje ona w miejscu gdzie powinna się stykać z dachem,tak było n starej szybie. powiedziałem mu kiedy wstawiał szybę że powinien podłożyć gumki dystansowe a on na to że nie trzeba i oczywiście dał za dużo kleju.panowie czy się mylę czy powinien był dać te gumki dystansowe,bo chyba tak to się nazywa?czy te gumki można nabyć w aso,jaki nr kat?chciałbym sie w nie zaopatrzyć zanim przyjedzie mi to poprawić,[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 23:04_________________________________________________gumki zamówione jest ich wszystkich razem 9,tylko nie wiem która gdzie ma iśc,nr kat z etki mam.panowie jak by ktoś był tak miły i mógł wrzucić zdjeie z etki szyby przedniej do b 5 98

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...