Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6] Wymiana lusterka wstecznego


dnt

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Wylało mi się lusterko wsteczne fotochrom bez przycisku (małe mocowanie) i zastanawiam się jak podejść do tematu - może poradzicie.

 

Z tego co wyczytałem, lusterka foto do A4 B6 produkowane były przez firmę Magna Donelly nie tylko do naszych wozów i niestety posiadały wadę fabryczną.

Po czasie rozszczelniały się - płyn ze środka wylewał się, powodując że fotochrom przestawał działać, a na lusterku widać ciemniejsze plamy.

Aktualnie używanych lusterek jak na lekarstwo.

Natomiast nie uśmiecha mi się wydawać 200-250zł na używane lusterko, które w każdym momencie może wylać i problem powróci.

 

W związku z tym, że muszę i tak wymienić szybę przednią, pomyślałem że może warto wymienić lusterko oraz mocowanie na coś zupełnie innego.

Pomysły, które mam na myśli to:

- wymiana lusterka na model nowszy, pozbawiony wady

- wymiana lusterka na chińskie z kamerą i możliwością podglądu kamerki z tyłu

- regeneracja, jeżeli ktoś w ogóle to robi (wymiana płynu i uszczelnienie ponowne)

 

Czytałem głosy, że uchwyty do lusterek nie mają swoich numerów, bo przychodzą z całą szybą przednią - to prawda czy jednak idzie kupić całość, tj. lusterko z uchwytem i da radę to wkleić?

 

Za wszelkie rady/wskazówki będę bardzo wdzięczny.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://a4-klub.pl/search/

Tam szukałeś? czy jest to zbyt trudne?

Jest temat o lusterkach- ich mocowaniach i szybach przednich.

Jeśli szyba przednia nie grzana i wchodzi wymiana w grę, to można wziąść pod uwagę szybę z b7 i lusterko z b7.

 

Jeżeli nie chcesz kupić lusterka za 200pln, które może szlak trafić, kup lusterko bez fotochrom i po problemie ludzie maja lusterka bez niego, i nikt z tego powodu nie umiera. Mało tego w Takim lusterku nigdy nie wyleje Ci się fotochrom...

Edytowane przez tass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...