Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pompka centralnego zamka


Giorgi98

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Ostatnio dobija mnie temat pompki zamka centralnego. Zaczęło się od syczenia w tylnich lewych drzwiach. Rozsypała się ta grafitowa przekładnia. Kilka dni temu przełożyłem z drugiej pompki części i wszystko działało… Trwało to kilka dni dosłownie i ten sam objaw. Silniczek pracuje, ale pompka nie pompuje więc pewnie znowu się rozpadło to wszystko. Zaznaczyć chce, że ten syk ustąpił po tej mojej naprawie. 
 

Pytanko tutaj do was. Jak się zabrać do sprawdzenia szczelności tego układu, żeby tego kompresorka znowu nie zajechać. Zamówiłem zestaw naprawczy i tą przekładnię sobie podkładam od nowa. Kwestia tylko gdzie szukać i jak się dobrać do tych wężyków. Może ktoś kojarzy jakieś typowe miejsca. Tutaj bardziej skupić się na zamku czy ściąganiu progów i szukaniu na chybił trafił? Wydaje mi się, że wcześniej dźwięk donosił się z centrum drzwi gdzieś na środku. Jeśli to jakaś usterka w zamku to co zakupić, żeby go zregenerować ? 
 

Ogólnie wolałbym najpierw się zorientować co i jak, żeby nie zajechać kolejny raz tego grafitowego wirnika. 
 

Przerabiał ktoś temat ? Jakaś pomoc się znajdzie dla mnie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...