Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BFB] Gdzie jest sensor od poduszki siedzenia ?


kred

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma czegoś takiego jak "sensor od poduszki siedzenia kierowcy" jest moduł SRS (sensor od poduszek i napinaczy) i to on po zadziałaniu może wywalać błąd Crash Data i zamontowany jest w konsoli środkowej pod popielniczką na tunelu. Ten sensor można "uzdrowić" w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie wywala mi taki błąd

01221 - crash sensor side airbag: driver side(g179)

012-electrical fault in circuit

troche sugeruje sie serwisem allegro gdzie jest pełno sensorów poduszki siedzenia do b6. ktoś mi kiedyś napomnial za czujka jest w słupku ?? niebardzo chce mi sie pruć caly bok i szukać. wydaje mi sie ze powinny być jakieś czujki i sam juz nie wiem. przed wizyta w servisie chcialbym sprawdzic czy nie dostala sie tam jakas wilgoć itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odgrzebie troche temat. carlos666 powiedz mi jedną rzecz. mialem się teraz w weekend zabrać za ten sensor a tu :blink: od wczoraj kontrolka zgasła na vag-u zero błędów po wukasowaniu starych - co jest grane ?? czy powodem błędu może być zawilgocenie albo jakiś niestyk. pare dni było naprawde gorąco może go osuszyło :polew: . na początku gasła po odpaleniu auta i zapalała sie po 3-4 min. teraz nie świeci - dziwne (zarówka na pulpicie ok :decayed: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...