Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Woda na podłodze pod nogami pasażera prawy tył

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich jak w temacie mam problem z moją kochaną ,,babcią,, . Od wakacji mam dziwny problem z wodą zbierającą się na podłodze w miejscu gdzie pasażer tył prawa strona trzyma nogi. W okresie wakacji wymieniana była nagrzewnica nic więcej nie było ,,grzebane,, . Dodam, że podczas dużych ulew wody jest sporo. Uszczelka drzwiowa cała odprowadzenie kanałów szyber dachu drożne ( sprawdzałem ). Czy ktoś może miał podobny przypadek ? Będę wdzięczny za każdą pomoc.

Opublikowano
W dniu 6.11.2022 o 21:07, jaskuł12 napisał(a):

Witam wszystkich jak w temacie mam problem z moją kochaną ,,babcią,, . Od wakacji mam dziwny problem z wodą zbierającą się na podłodze w miejscu gdzie pasażer tył prawa strona trzyma nogi. W okresie wakacji wymieniana była nagrzewnica nic więcej nie było ,,grzebane,, . Dodam, że podczas dużych ulew wody jest sporo. Uszczelka drzwiowa cała odprowadzenie kanałów szyber dachu drożne ( sprawdzałem ). Czy ktoś może miał podobny przypadek ? Będę wdzięczny za każdą pomoc.

Miałem to samo, okazało się, że rozklejeniu ze starości uległa piankowa osłona wewnętrzna mechanizmu.

Otwory odpływowe drożne, a z tyłu mokro jak diabli po konkretnym deszczu.

Demontaż boczka drzwi i klejenie na silikon.

Do tego lekko odstawał on od blachy drzwi, to też uszczelniłem silikonem.

 

Sprawdź jak to u Ciebie wygląda.

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
W dniu 6.11.2022 o 21:07, jaskuł12 napisał(a):

Witam wszystkich jak w temacie mam problem z moją kochaną ,,babcią,, . Od wakacji mam dziwny problem z wodą zbierającą się na podłodze w miejscu gdzie pasażer tył prawa strona trzyma nogi. W okresie wakacji wymieniana była nagrzewnica nic więcej nie było ,,grzebane,, . Dodam, że podczas dużych ulew wody jest sporo. Uszczelka drzwiowa cała odprowadzenie kanałów szyber dachu drożne ( sprawdzałem ). Czy ktoś może miał podobny przypadek ? Będę wdzięczny za każdą pomoc.

Mały update ode mnie. Wczoraj wkurzony tym, że woda znowu zaczęła się zbierać z tyłu po prawej stronie tak, że mogłem ścierkę kilka razy wykręcać podjechałem do kumpla, rozebraliśmy podszybie i obudowę filtra kabinowego. Naszym oczom ukazała się 5 centymetrowa dziura, rdza zrobiła swoje. Przyspawana blacha, zakitowane klejem i chyba w końcu będzie spokój. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.