Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z przeróbką oraz kodowaniem tylnych świateł USA na EU w B8.5 sedan


kacper740

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Temat przerabiany, aczkolwiek bardzo ciężko znaleźć cokolwiek na polskiej scenie, odnośnie przeróbki tylnych świateł na Europę. W skrócie, mam przerobione lampki, tzn. Wymienione diody kierunkowskazów na pomarańczowe i wypuszczony kabelek z lamp w klapie ( z tego co zrozumiałem gościa który to robił, jest to zasilanie kierunków). Problem w tym, że po podpięciu lamp do auta i włączeniu obojętnie, auto/pozycji/mijania, z automatu świeci się neon i zewnętrzny kierunek. Włączając awaryjki, czy kierunek prawo/lewo diody pomarańczowe świeca cały czas, jedynie zapalaja się czerwone stopy jak było w USA. Znalazłem gdzieś na zagranicznym forum wartości do kodowania w VCDS, pobawiłem się i z każdą kombinacja były coraz większe cyrki. Obecnie wartości ustawiłem w teorii prawidłowo, ale dalej bez oczekiwanego rezultatu. Zasilania kierunku z klapy jeszcze nie podpinalem, bo szczerze mówiąc nie mam pojęcia czy wpinać się bezpośrednio w BCM czy do przewodu zasilającego kierunek na błotniku. Może ktoś z was przerabiał temat i podpowie, bo powoli brak mi pomysłów. Myślałem jeszcze, że może dzieje się tak, ponieważ kierunki z klapy są nie podłączone, i auto w jakiś sposób awaryjnie włącza kierunki w budzie, bo widzi brak zasilania z klapy? Ale wtedy dlaczego kierunki w błotnikach palą się na czerwono. Sorrki że tak chaotycznie napisane, jest prawie 2 w nocy ? jutro postaram się wrzucić zdjęcia jak to wygląda, co się święci a co nie. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...