Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szarpanie przy ostrym przyspieszaniu 130km awx


Dawid5104

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, temat był na pewno poruszany kilka razy ale nie znalazłem odpowiedzi a więc...

TDI 130km 2001r AWX, mianowicie mam taki problem,

Silnik odpala elegancko jak zawsze , obroty równe, dodając gaz na postoju równo wchodzi na obroty, jednak gdy rozpoczyna sie jazna 1 bieg w miare ok, natomiast jadąc jeżeli powoluutku gazu dociskam to jest ok, jeżeli tylko bardziej mocniej depnę, szarpie na każdym biegu... bardzo mocno szarpie i tak jakby przerywa... co najlepsze nie ma błedu żadnego w VCDS, wymieniłem przepływomierz, nic nie pomogło, 2 tys temu oleje zrobione i filtry.. nie wiem czy to ma znaczenie, stało sie to nagle podczas długiej trasy, zatankowałem verve jak zawsze i po 100 km na autostadzie zaczeło tak szarpac.. stacja ta co zawsze wszystkie auta tam tankuje myslę że to nie powód... nie wiem od czego zacząc sprawdzanie...

Dzięki za wszelką pomoc..

Dodam jeszcze że po odłączeniu przepływomierza auto nie ma mocy w ogole jedzie jak mół ale nie ma szarpania.. dzięki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj moją odpowiedź w tematach, w których się udzielałeś również.
Przestań wymieniać kolejne dodatkowe rzeczy, ściągaj od razu dekiel, wałek i będziesz miał problem rozwiązany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...