Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maska nie otwiera się

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jestem szczęśliwym posiadaczem audi a4b6, 2002r, tylko mam mały problem z otwieraniem się maski, nie idzie do góry gdy chwytam za dźwignie, która znajduje się w grillu, otwiera się kilka cm muszę jeszcze coś nacisnąć? Jest to konieczne? Nie znalazłem takiego wątku

Opublikowano

najpierw ciągniesz za dźwignię w środku auta, jest w dole tzn jakbyś siedział za kierownicą to powyżej kostki lewej nogi masz z boku...

jak pociągniesz wajchę to wtedy w kratce grilla w znaczku odchyli się fragment tej kratki za który potem chwytasz i podnosisz maskę i to wszystko....

 

jeżeli nie chce się otworzyć to widocznie jakaś usterka musiała nastąpić...

Edytowane przez sahipp

Opublikowano
  • Autor

No właśnie o to mi chodzi, nie znam przyczyny, ale nawet jeżeli jest ta usterka to jakoś da się ją otworzyć 

Opublikowano

kurde ciężka sprawa... w b5 dało radę czy w b6 ten sam patent by przeszedł nie wiem....

 

Ale najpierw powiedz : pociągasz wajchę w aucie i co się dzieje z maską? prawidłowo powinna delikatnie się  uchylić i powinien wysunąć się ten dzyndzelek w grillu do otwarcia. Co się u Ciebie dzieje ?

Edytowane przez sahipp

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie tak jest, uchyla się maska, i wyskakuje ten dzyndzel, ale gdy unoszę ten dzyndzel i podnoszę maske do góry, to ona się blokuje, jakbym musiał coś jeszcze zrobić pod maską

 

Opublikowano

no to biedy pół... gorzej jakby w ogóle nic się nie działo.. teraz nie wiem spróbuj tak z czuciem coś poszarpać.... coś musi się blokować... ewentualnie spróbuj ściągnąć gril i wtedy coś ręką pomacać odblokować to...  coś tam musiało się wydarzyć bo na tym etapie elegancko powinna dać się otworzyć... a nagle to sie stało?

Opublikowano
  • Autor

Mam ten samochód od tygodnia właśnie, gościu od którego kupowałem sam miał problemy z otwarcią maski, te same co ja, ale ją otworzył, a ja zapomniałem co on robił, żeby otworzyć maskę, spróbuje jutro poszarpać mocniej i zobaczymy jakie będą efekty, jeżeli to wina zamka, to chętnie go wymienie, da się to zrobić samemu, nie potrzeba żadnych bardziej profesjonalnych kluczy?

Opublikowano

można samemu, nic skomplikowanego.... tylko nie zatrzaśnij sobie maski na odpiętej lince bo wtedy będzie klops...

Opublikowano
  • Autor

Update, jakby ktoś miał tak samo: Mocniejsze szarpnięcie otwiera klapę, pewnie z zamkiem jest coś nie tak i trzeba go wymienić ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.