Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zakup S4 B7


woogit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowy i przychodzę z prośbą o radę oraz informacje. Mianowicie przymierzam się do zakupu S4 B7 i chciałbym się dowiedzieć czegoś na temat tego samochodu a głównie silnika, jakie są koszta utrzymania na co zwrócić uwagę czy są szanse że trafię na dobry egzemplarz w Polsce. Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, woogit napisał(a):

Witam, jestem nowy i przychodzę z prośbą o radę oraz informacje. Mianowicie przymierzam się do zakupu S4 B7 i chciałbym się dowiedzieć czegoś na temat tego samochodu a głównie silnika, jakie są koszta utrzymania na co zwrócić uwagę czy są szanse że trafię na dobry egzemplarz w Polsce. Z góry dzięki za pomoc.

ja powiem tak nie mylić tego silnika ze starszym 4.2v8 to po pierwsze... po drugie pooglądaj sobie na YT garage poland... oni maja w swoich materiałach mnóstwo naprawianych 4.2v8 z S`ki i sam oceń czy Cie stać... Musisz brać pod uwagę to że wszystko może zawieść bo to tylko mechanizm i na wszystko powinno stać Cie aby naprawić...

 

Szanse na zakup dobrego auta zawsze są, ale nawet jak taki kupisz to też może się zdarzyć że coś odmówi posłuszeństwa no tak to wygląda....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...