Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zgrywanie silniczka szyberdachu z szyberdachem...


ptaku999

Rekomendowane odpowiedzi

Problem polega na tym że rozebrałem tą plastikową białą osłonę tam gdzie siedzi cala elektronika i zębatka. Zębatka mi się ustawiła jakoś w inne położenie że po tym jak to wszystko skrecilem szyberdach nie działa poprawnie. Otwiera się tylko do góry i to po tym jak na manetce daję żeby sie otworzył w tył do połowy. Jak zgrać teraz silniczek z szyberdachem ????? POMOCY !!!!![br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 08:30_________________________________________________juz sobie poradzilem, metodą prób i błedów pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem to w sposób następujący. W ogóle to posiadałem dwa silniczki. Wsadziłem najpierw pierwszy i wtedy na manetce ustawiłem pozycje odsuniecie szybra w połowie do tyłu. Szyber odsunął się max do tyłu ... Następnie na manetce ustawiłem aby szyber zamknąć - szyba dojechała ale dalej był otwór w dachu. Tym sposobem na silniczku ustawiłem pozycje wyjściową szybra. Odkręciłem silniczek i podpiąłem drugi. Zrobiłem to aby dzięki imbusowi, który jest na klapie bezpieczników ustawić pozycje dachu na zamkniętą. Pokręciłem wiec imbusem na tym drugim silniczku tak aby tym razem ustawić pozycje wyjściową szyby.... kiedy już ją uzyskałem z powrotem podpiąłem pierwszy silniczek na którym miałem wcześniej uzyskaną pozycje wyjściową. Wszystko chodzi elegancko (15-20 minut roboty). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w II lifcie z tego co pamietam jest taka osłonka silniczka którą się zdejmuje i ma sie już dostęp do całego mechanizmu, i spokojnie można odkręcić silniczek.W moim modelu I lift nie ma takiej opcji zeby sie dostać do silniczka szyberdahu trzeba zdjąć podsufitkę więc roboty jest znacznie więcej jak te 15-20 minut :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w II lifcie z tego co pamietam jest taka osłonka silniczka którą się zdejmuje i ma sie już dostęp do całego mechanizmu, i spokojnie można odkręcić silniczek.W moim modelu I lift nie ma takiej opcji zeby sie dostać do silniczka szyberdahu trzeba zdjąć podsufitkę więc roboty jest znacznie więcej jak te 15-20 minut :disgust:

no jest ale to i tak nic nie daje, bo on po podlaczeniu i tak inteligentnie łapie sam pozycje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja łapałem pozycje tak : ustawiłem szczelnie szyber,zdemontowałem silniczek,ustawiłem na pokrętle w pozycji 0 "zamknięty" wysiadłem z auta otwierając szyby i za pomocą kluczyka je domykałem jak i również szyber sie domyka.Zamontowałem silniczek i wszystko :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...