Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zamiana Bi-ksenon na ksenon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć wszystkim!

Posiadam aktualnie A4B6 w sedanie i przymierzam się do wymiany lamp. Niestety aktualne bixy są w tak okrutnym stanie, że nie opłaca się ich naprawiać, a dostępność nowych zamienników wręcz nie istnieje. Dlatego przychodzę z zapytaniem, co muszę zrobić by wymienić bixy na zwykłe ksenony? Inna przetwornica, silniczek? Czy żarniki D1S mogą zostać? A może Wy coś polecicie?

Opublikowano

Odnowić bixy i się cieszyć

Opublikowano

nigdy w zyciu 

ori bix w b6 to jakas masakra 

sa ciągłe z nimi problemu

lepiej ze zwykłych lamp zrobic bixenon i miec swiety spokoj na lata. a wszystkie regulacje i samopoziom tez bedzą działac 

 

Opublikowano
19 godzin temu, FakeDivingInstr napisał(a):

Cześć wszystkim!

Posiadam aktualnie A4B6 w sedanie i przymierzam się do wymiany lamp. Niestety aktualne bixy są w tak okrutnym stanie, że nie opłaca się ich naprawiać, a dostępność nowych zamienników wręcz nie istnieje. Dlatego przychodzę z zapytaniem, co muszę zrobić by wymienić bixy na zwykłe ksenony? Inna przetwornica, silniczek? Czy żarniki D1S mogą zostać? A może Wy coś polecicie?

zadzwon 662677497. powiem co zrobic zeby swieciło lepiej nix ori bixenon , xenon. 

Opublikowano
11 godzin temu, Gwerty napisał(a):

 

 

 

lepiej ze zwykłych lamp zrobic bixenon i miec swiety spokoj na lata. a wszystkie regulacje i samopoziom tez bedzą działac 

 

To właśnie miałem na myśli , mam od Ciebie bixy  po ori świeczkach h7 i jest jazda.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 31.03.2023 o 23:13, Gwerty napisał(a):

zadzwon 662677497. powiem co zrobic zeby swieciło lepiej nix ori bixenon , xenon. 

Jasne, będę jutro dzwonił :D

Opublikowano
  • Autor
W dniu 31.03.2023 o 23:04, dekiel 13 napisał(a):

Odnowić bixy i się cieszyć

Nie za bardzo chciałbym to robić, plastik cały popękany, wchodzi wilgoć do środka. Za same części wyszłoby mi jakieś 800zł, do tego oddać komuś by to ogarnął(wyczyścić od środka klosz itp), a sam wolę tego raczej nie tykać. Tak się orientując w dobrym serwisie lamp części, które sam załatwię + robocizna wychodzi 2500-3000zł.

Edytowane przez FakeDivingInstr

Opublikowano
2 minuty temu, FakeDivingInstr napisał(a):

Nie za bardzo chciałbym to robić, plastik cały popękany, wchodzi wilgoć do środka. Za same części wyszłoby mi jakieś 800zł, do tego oddać komuś by to ogarnął(wyczyścić od środka klosz itp), a sam wolę tego raczej nie tykać. Tak się orientując w dobrym serwisie lamp części, które sam załatwię + robocizna 2500-3000zł.

Gadaj z  Gwertym to wszystko Ci wyjaśni , jest ekspertem od lamp.

Opublikowano
  • Autor
31 minut temu, dekiel 13 napisał(a):

Gadaj z  Gwertym to wszystko Ci wyjaśni , jest ekspertem od lamp.

Tak zrobię, jutro będę dzwonił bo w niedzielę nie chce tyłka mu zawracać :)

Opublikowano

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.