Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Parujące tylne lampy


bazz2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zauważyłem że ostatnio po deszczu obie tylne lampy zachodzą mi parą, w miejscach w których krople nie spłynęły po zewnętrznej stronie lampy widać plamki pary od środka, nie jest to jednak te miejsce gdzie są żarówki, nie da się tego wytrzeć, a jakby między warstwami plastiku. Z zewnątrz lampy są całe, od środka jedyne do czego się można przyczepić to kilka drobnych rysek ale czy to przez nie? Suszyłem już lampy przy grzejniku i smarowałem uszczelkę wazelina techniczna ale problem dalej powraca. Czego jeszcze mogę spróbować? Czy wywiercenie małej dziurki z tyłu to dobry pomysł czy będzie jeszcze gorzej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rozszczelnione klosze , nawet z bliska tego nie widać . Lampy się rozkleiły . Musisz osuszyć i wetrzeć  bezbarwny silikon lub  poxipol  w zgrzew lamp dookoła . Po za tym sprawdzić czy  element z żarówkami dobrze dolega do lampy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysuszyłem lampy z otwartymi dekielkami przez całą noc przy grzejniku, następnie przejechałem co mogłem silikonem, uszczelkę dekielka przesmarowałem wazeliną i po myjce niestety jest tak jak na zdjęciu :facepalm: Chyba trzeba się rozglądać za innymi lampami, warto pchać się w jakieś zamienniki? Używki mogą w sumie być takie jak i moje. 

20230421_105835.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...