Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVB] Proszę o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam proszę o analizę logów narazie statyczne i basic robione pierwszy raz trochę się uczę jak coś nie tak to :embarrassed:

Statyczne

000

cb5a564d3d60bb7em.jpg

001

db0471e01b6ce486m.jpg

003

28eb259b4559936dm.jpg

004

7b6eb2e2aa70c798m.jpg

007

75faf87bf2096235m.jpg

013

3f0d24da4906431bm.jpg

014

2fb764977586a46cm.jpg

018

a2d29d53ea11f8eem.jpg

023

3f4d4f639dc6c7f2m.jpg

Basic

000

06f6c0b9df2ba8e9m.jpg

003

6fee120a2fb6ccf6m.jpg

011

329cbb1844009ae1m.jpg

Opublikowano

termostat

kat synchronizacji ...

przy logach dynamicznych podpisz kazdy wklejony log która grupa [zeby bylo łatwiej] !!!!

p.s w tych takze prosze o podpisanie logow.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki czyli tak termostat do wymiany a co z tym kątem :mysli: Czy możecie mi napisać czemu termostat i co z tym kątem autko zachowuje się nie żle :(

Opublikowano

Dzięki czyli tak termostat do wymiany a co z tym kątem :mysli: Czy możecie mi napisać czemu termostat i co z tym kątem zachowuje się nie żle :(

napisalem Ci co jest nie tak ...

dokladny opis usterek poznasz uzywajac opcji :szukaj:

wybacz ale nie chce mi sie pisac poraz n-ty tego samego ...

Opublikowano
  • Autor

Czy to jest grupa 004 pozycja 4 powinna pokazywać około "0" ja mam 1.6-0.5 czemu to tak skacze? :mysli: napinacz? ale pasek wymieniałem rok temu czy spaprali? Wiem już jak to można skorygować ale czy warto ruszać?[br]Dopisany: 01 Maj 2009, 20:10_________________________________________________Termostat wymieniony teraz raczej ok ? :mysli: Nie wiem czemu przy takiej temperaturze dolny wąż od chłodnicy który idzie do termostatu jest zimny?

Grupa 007

62677717479f1808m.jpg

Opublikowano

Czy to jest grupa 004 pozycja 4 powinna pokazywać około "0" ja mam 1.6-0.5 czemu to tak skacze? :mysli: napinacz? ale pasek wymieniałem rok temu czy spaprali? Wiem już jak to można skorygować ale czy warto ruszać?[br]

czy warto to sie okaze po dynamicznych ... [ale lepiej jak jest ~ 0] :wink4:

teraz widac ze termostat jest zdrowy ... :good:

Opublikowano
  • Autor

Ok dzięki :good: ale czemu ten wąż jest zimny przy takiej temperaturze? A dynamiczne już nie długo. Badam teren gdzie będzie dobrze takli test wykonać bo potrzebne jest kawałek prostej :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.