Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zalany moduł komfortu w A4 B6


Szym3k22

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, Mam pytanie bo prawdopodobnie zalał mi się moduł komfortu i siada mi akumulator, codziennie bo przez ten moduł jakieś zwarcie się robi pewnie (włączają się samoczynnie awaryjne co jakiś czas, w tym samym momencie gdy zaczyna się to dziać odpala się swiatło na podsufitce i świeci aż akumulator nie padnie, słychać też jakby drzwi się zamykały gdy właczają się te awaryjne podczas jazdy...) Czy wystarczy że kupię jakiś moduł komfortu z tego samego samochodu i bedzie smigać czy to musi być jakoś dobrane po numerach modułu czy jak to działa czy kodować to trzeba jakoś, Proszę o pomoc od kilku miesiecy co chwile musze samochód na kable odpalać. Byłem u 3 elektromechaników i żaden nie pomógł, twierdzą że wszystko jest dobrze...... >_< 😫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem moduł musisz mieć dobrany do rocznika, czyli po 2002 lipiec w twoim przypadku wersia II  .Podnieś pierw dywanik ,od strony kierowcy ,zajrzyj  co tam się dzieje .Możesz też  sprawdzić,  vcds-m  jaki masz, i można dobrać ,lub jak podniesiesz wykładzine to odczytasz jaki z naklejki .Po niżej masz co i jak zrobić .Pozdro.⤵️

 

Edytowane przez A4b6quattro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...